Menü
Sepet

İlkokul 1.Sınıf Okuma Kitapları

1. Sınıf Okuma Kitapları

Okuma Seti ve 1. Sınıf Hikaye Kitapları

Okumaya yeni geçen ve İlkokul 1 e devam eden çocuklar için kitap seçimi zordur. Başlangıç kitapları hem okumayı ve kitapları sevdirmeli, hem de öğrencinin okuma hızını ve yeteneğini geliştirmelidir. İlkokul 1 de çocukların okuma kitapları genellikle 2. dönemden itibaren başlamaları tavsiye edilir.

İlkokul 1 için hikaye kitabı seçerken bu yüzden çok seçici davranıyoruz. İlkokul 1. Sınıflar İçin Seçtiğimiz okuma kitapları Çocukların en çok sevdiği kitaplardan oluşuyor. Klasikleşen Cin Ali serisi, yeni nesil okuma setleri ve daha pek çok 1.sınıf hikaye kitapları sayfamızda siz sevgili çocukları bekliyor.

En çok tavsiye edilen, en çok satan okuma yazma seti, 1.sınıf okuma kitapları, renkli heceli okuma kitabı, 1.sınıf hikaye kitapları seçenekleri ile okhool.com 1. sınıflar için tek adres.  İyi okumalar dileriz...


Bilsem Hazırlık Konu Kitabı1. Sınıflar İçinBilim Sanat Merkezi Sınavlarına Hazırlık Kitabı. Konu Anlatımlı. Editör Yayınlarından.Yazar: Komisyon Sayfa Sayısı: 112 Ebat: 19,5 x 27,5  Barkod: 9786059584647 Baskı Yılı: 2018..
15,00TL
Vergiler Hariç:13,89TL
1. Sınıf Hece Kitabı - Sadık Uygunİlkokul 1 sınıf okuma yazma öğretim programında belirlenen ses sıralamasına uygundur.Tüm kapalı hecelerden açık heceye geçişler şematik olarak gösterilmiştir.Heceler renk renk verilmiş objelerle desteklenmiştir.Her hecenin hem el yazısı hem matbaa yazısı şeklind..
15,99TL
Vergiler Hariç:14,81TL
1.Sınıf Okuma Seti Oku Anla Yanıtla Sadık Uygun Yayınları Renkli Heceli Ve Her Sayfanın Altında Sorular Olan 8 Kitaptan Oluşan Settir. Yeni Müfradata Hazırlanmıştır. Düz Yazılıdır...
25,00TL
Vergiler Hariç:23,15TL
Akıcı Okuma Dizisi 1. Sınıf Okuma Seti Sadık Uygun Yayınları 4 Kitaptan oluşan bu set akıcı okuma, hızlı okuma becerilerinin gelişimine katkı sağlıyor. Kazanılması zor sesler için özel metinler.Metinlerin uzunluğunda kademeli artış.Fonetik olarak kulağa tekerleme, şiir gibi gelen melodik m..
19,00TL
Vergiler Hariç:17,59TL
Cin Ali Okuma SetiCin Ali Kimdir?Cin Ali, Rasim Kaygusuz’un çocuklara okumayı kolayca öğretmek ve sevdirmek için hazırladığı hikâye kitaplarının çizgi karakteridir. Cin Ali kitaplarının çizimleri ise Selçuk Seğmen tarafından yapılmıştır. 1968 yılında yayınlanmaya başlayan Cin Ali Hikâye Kitapla..
15,99TL
Vergiler Hariç:14,81TL
Çizgiden Yazıya Çalışma DefteriÇocuğunuz Noktadan Çizgiye çalışma defterini bitirdiyse Çizgiden Yazıya çalışmalarına başlayabilir. Bu çalışmalar, çocuğunuza kalem tutma ve kalemi düzgün kullanma alışkanlığı kazandırır. Dikkati artırır...
10,00TL
Vergiler Hariç:9,26TL
Hecematik - Okuma Anahtarlığı Hecematik - Okuma Anahtarlığı
Çok Satılan
Hecematik - Okuma Anahtarlığı1. Sınıflar için tasarlanan okuma anahtarlığı ile okuma yazma çalışmaları artık çok daha eğlenceli. Her harf ile ile ilgili resimler ve kelimelerden oluşan anahtarlık ile okuma yazma çalışmaları yapılabilir. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak hazırlanan okum..
9,00TL
Vergiler Hariç:7,63TL
Kılavuz Çizgili Yazı Defteriİlkokul 1. Sınıf Dik Kılavuz Çizgili DefterYeni Türkçe programına uygun Dik Kılavuz Çizgili güzel yazı defteri. 24 Sayfa...
8,00TL
Vergiler Hariç:7,41TL
İlkokul Bilsem Tüm Sınıf Düzeyleri İçin Şekil YeteneğiBilsem sınavlarına hazırlık için dikkat ve zeka gelişimine yönelik şekil yeteneği soruları ve çözümleri. Tüm sınıf seviyelerine için kolaydan zora şekil yeteneği soruları.Editör YayınlarıSayfa Sayısı : 112..
13,00TL
Vergiler Hariç:12,04TL
İlkokuma Kitaplarım İlkokul 1 Okuma SetiMustafa Orakçı’nın usta kaleminden eğlenceli hikâyeler okumayı yeni öğrenen çocuklarla buluşuyor. 10 kitaptan oluşan bu set çocuklara kitap okumayı sevdirecek.İlk Okuma Kitaplarım •Okulöncesi ve İlkokul 1 sınıfa tavsiye edilen bir okuma seti.•Birlikte okum..
18,00TL
Vergiler Hariç:16,67TL
Kırmızı Topun Maceralarıİlkokul 1 Sınıf Okuma SetiRenkli Heceli-Düz Yazı - 10 Kitapİlkokul 1. Sınıf 2. Dönem Okuma Seti. Renkli Heceli, Düz Yazı Okuma Seti. 10 Kitaptan Oluşmaktadır.Kırmızı Top Her Kitapta Başka Bir Macera İle Çocukların Karşısında...
20,00TL
Vergiler Hariç:18,52TL
Noktadan Çizgiye Çalışma DefteriÇizgi Çalışmaları Defteri Çizgi çalışmaları hem okul öncesi dönemde hem de okul döneminin başlangıç evrelerinde çocuğunuza yardımcı olacak çalışmalardır. Çizgi çalışmaları, çocuğunuza kalem tutma ve kalemi düzgün kullanma alışkanlığı kazandırır...
6,00TL
Vergiler Hariç:5,56TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)