Menü
Sepet

İlkokul 1. Sınıf

İlkokul 1. Sınıf

İlkokul 1. Sınıf

Okuma ve Hikaye Kitapları

İlkokul 1. sınıflar için kitap seçimi zordur. Başlangıç kitapları hem okumayı ve kitapları sevdirmeli, hem de öğrencinin okuma hızını ve yeteneğini geliştirmelidir. İlkokul 1 sinif da çocukların okuma kitaplarına genellikle 2. dönemden itibaren başlamaları tavsiye edilir.

İlkokul 1.sınıf için hikaye kitabı seçerken okhool.com olarak çok seçici davranıyoruz. İlkokul 1. Sınıflar için seçtiğimiz okuma ve hikaye kitapları öğretmenlerin tavsiye ettiği, seçkin yayınevlerinin en çok satılan kitaplarından oluşmaktadır.

Çocukların da en çok sevdiği kitaplardan oluşan 1. sınıf kategorimizde, klasikleşen Cin Ali serisi, Levent serisi, okuma anlama setleri, yeni nesil okuma setleri, renkli heceli okuma kitapları ve daha pek çok 1.sınıf hikaye kitapları bulunmaktadır.

ilkokul 1 ve daha sonraki sınıf seviyeleri için en çok tavsiye edilen kitapları sitemizde uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. 

1.sınıf hikaye kitapları seçenekleri ile okhool.com 1. sınıflar için tek adres.  İyi okumalar dileriz...

1. Sınıf Bilsem Hazırlık Bilsem Konu Kitabı1. sınıflar için Bilim Sanat Merkezi Sınavlarına (Bilsem) Hazırlık Kitabı. Konu anlatımlı bilsem hazırlık kitabı, bilsem sınavı sorularına hazırlanan ilkokul 1. sınıf öğrencileri için hazırlandı. Editör Yayınlarından.Yazar: Komisyon Sayfa Sayısı: 112..
15,00TL
Vergiler Hariç:13,89TL
1. Sınıf Hece Kitabı - Sadık Uygunİlkokul 1 sınıf okuma yazma öğretim programında belirlenen ses sıralamasına uygundur.Tüm kapalı hecelerden açık heceye geçişler şematik olarak gösterilmiştir.Heceler renk renk verilmiş objelerle desteklenmiştir.Her hecenin hem el yazısı hem matbaa yazısı şeklind..
15,99TL
Vergiler Hariç:14,81TL
1.Sınıf Okuma Seti Oku Anla Yanıtla Sadık Uygun Yayınları Renkli Heceli Ve Her Sayfanın Altında Sorular Olan 8 Kitaptan Oluşan Settir. Yeni Müfradata Hazırlanmıştır. Düz Yazılıdır...
25,00TL
Vergiler Hariç:23,15TL
Akıcı Okuma Dizisi 1. Sınıf Okuma Seti Sadık Uygun Yayınları 4 Kitaptan oluşan bu set akıcı okuma, hızlı okuma becerilerinin gelişimine katkı sağlıyor. Kazanılması zor sesler için özel metinler.Metinlerin uzunluğunda kademeli artış.Fonetik olarak kulağa tekerleme, şiir gibi gelen melodik m..
19,00TL
Vergiler Hariç:17,59TL
Bilim Etkinlik Kitapları1. ve 2. Sınıf Bilim EtkinlikleriBilim 200 Etkinlik Bul BakalımBilim 200 Etkinlik Çöz Bakalım1. ve 2. sınıflar için bilim etkinlikleri kitapları. Toplam 400 bilim etkinliği. Renkli resimli ve eğlenceli bilim etkinlikleri. İlkokul 1.sınıf ve 2.sınıf için tavsiye ediliyor...
29,00TL
Vergiler Hariç:26,85TL
Cin Ali Okuma SetiCin Ali Kimdir?Cin Ali, Rasim Kaygusuz’un çocuklara okumayı kolayca öğretmek ve sevdirmek için hazırladığı hikâye kitaplarının çizgi karakteridir. Cin Ali kitaplarının çizimleri ise Selçuk Seğmen tarafından yapılmıştır. 1968 yılında yayınlanmaya başlayan Cin Ali Hikâye Kitapla..
19,00TL
Vergiler Hariç:17,59TL
Çizgiden Yazıya Çalışma DefteriÇocuğunuz Noktadan Çizgiye çalışma defterini bitirdiyse Çizgiden Yazıya çalışmalarına başlayabilir. Bu çalışmalar, çocuğunuza kalem tutma ve kalemi düzgün kullanma alışkanlığı kazandırır. Dikkati artırır...
10,00TL
Vergiler Hariç:9,26TL
Eğlence Etkinlik Kitapları1. ve 2. Sınıf Eğlenceli EtkinliklerEğlence 200 Etkinlik Bul BakalımEğlence 200 Etkinlik Çöz Bakalım1. ve 2. sınıflar için eğlenceli etkinlik kitapları. Toplam 400 etkinlik. Renkli resimli ve eğlenceli etkinlikler. İlkokul 1.sınıf ve 2.sınıf için tavsiye ediliyor...
27,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Hecematik - İlkokul 1. Sınıf Okuma Anahtarlığı Hecematik - İlkokul 1. Sınıf Okuma Anahtarlığı
Çok Satılan
Hecematik İlkokul 1. Sınıf Okuma Anahtarlığı1. Sınıflar için tasarlanan okuma anahtarlığı ile okuma yazma çalışmaları artık çok daha eğlenceli. Her harf ile ile ilgili resimler ve kelimelerden oluşan anahtarlık ile okuma yazma çalışmaları yapılabilir. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak ..
9,00TL
Vergiler Hariç:7,63TL
İlkokul Bilsem Tüm Sınıf Düzeyleri İçin Şekil YeteneğiBilsem sınavlarına hazırlık için dikkat ve zeka gelişimine yönelik şekil yeteneği soruları ve çözümleri. Tüm sınıf seviyelerine için kolaydan zora şekil yeteneği soruları.Editör YayınlarıSayfa Sayısı : 112..
13,00TL
Vergiler Hariç:12,04TL
İlkokuma Kitaplarım İlkokul 1 Okuma SetiMustafa Orakçı’nın usta kaleminden eğlenceli hikâyeler okumayı yeni öğrenen çocuklarla buluşuyor. 10 kitaptan oluşan bu set çocuklara kitap okumayı sevdirecek.İlk Okuma Kitaplarım •Okulöncesi ve İlkokul 1 sınıfa tavsiye edilen bir okuma seti.•Birlikte okum..
18,00TL
Vergiler Hariç:16,67TL
Kırmızı Topun Maceraları1. Sınıf Renkli Heceli Hikaye Kitaplarıİlkokul 1. Sınıf  Renkli Heceli Okuma Seti. Renkli Heceli, Düz Yazı Okuma Seti. 10 Kitaptan Oluşmaktadır.Kırmızı Top Her Kitapta Başka Bir Macera İle Çocukların Karşısında...
20,00TL
Vergiler Hariç:18,52TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)