Menü
Sepet

Eolo

Etkinliklerle Dikkat Geliştirme. 3 yaş ve üzeri dikkat geliştirme etkinlikleri.Amaç Görsel algı becerisini geliştirmek,Görsel ayrımlaştırma becerisini desteklemek,Dikkat odaklama ve sürdürme becerisini kazandırmak,Muhakeme becerisini geliştirmek,Problem çözme becerisi geliştirmek,El-göz koordinasyo..
25,00TL
Vergiler Hariç:23,15TL
Etkinliklerle Dikkat Geliştirme. 4 yaş ve üzeri Dikkat geliştirme etkinlik kitabı.Amaç Görsel algı becerisini geliştirmek,Görsel ayrımlaştırma becerisini desteklemek,Dikkat odaklama ve sürdürme becerisini kazandırmak,Muhakeme becerisini geliştirmek,Problem çözme becerisi geliştirmek,El-göz koordina..
32,00TL
Vergiler Hariç:29,63TL
Düşünme Becerileri. 5 yaş ve üzeri düşünme becerileri, dikkat becerileri etkinlik kitabı.Amaç Düşünme becerileri, bilgileri işlemek, aralarında bağlantılar kurmak, kararlar almak ve yeni fikirler oluşturmak için kullandığımız zihinsel faaliyetlerdir. Bu beceri çocukların okulda ve hayatta başar..
32,00TL
Vergiler Hariç:29,63TL
Dikkatle Okula Hazırlanıyorum 5+ Yaş Amaç Okuma-yazmaya ve matematik gibi derslere temel olan; Görsel algı becerisini geliştirmek,Görsel ayrımlaştırma becerisini desteklemek,Dikkat odaklama ve sürdürme becerisini kazandırmak,Uzay mekan algısını geliştirmek,Şekil zemin ilişkisi geliştirmek,Muhake..
32,00TL
Vergiler Hariç:29,63TL
Evde Etkinlik Zamanı2+ Yaş EtkinlikleriAmaç El-göz koordinasyonunu desteklemek,İnce motor kaslarının gelişimini desteklemek,Yaratıcılığı desteklemek,Renk kavramının gelişimine destek olmak,Geometrik şekilleri tanıtmak,Sayı kavramının gelişimine katkıda bulunmak,Boyut, miktar, mekânda konum ve duygu..
35,00TL
Vergiler Hariç:32,41TL
Kavramlarla Etkinlikler 3+ YaşAmaç El-göz koordinasyonunu desteklemek,İnce motor kaslarının gelişimini desteklemek,Yaratıcılığı desteklemek,Parça-bütün ilişkisini kavramaya yardımcı olmak,Renk kavramının gelişimine destek olmak,Geometrik şekilleri tanıtmak,Sayı kavramının gelişimine katkıda bulunma..
39,00TL
Vergiler Hariç:36,11TL
Konuşma Zamanı - EoloDil Becerisi Geliştirici Alıştırmalar 2+ yaş ve üzeri çocukların dil ve konuşma becerisi gelişimine yardımcı olacak  alıştırmaların yer aldığı kitap, eolo yayınlarından.Amaç Kelime hazinesini geliştirmek,Dil bilgisi kurallarına uygun iki ya da daha fazla sözcükten oluşan c..
22,50TL
Vergiler Hariç:20,83TL
Okul Öncesi Çizme Etkinlikleri.Arty Mause Aynısını Çizme. 3+ Yaş.Okul öncesi çizme çalışmaları etkinlik kitabı. Arty Mouse serisi, erken dönem çocuklarını sanat eşliğinde yaratıcılığın temeli olan çizim çalışmalarıyla tanıştırmaktadır. Aynısını Çizme Etkinlikleri ile çocuklar, Küçük kas kullan..
27,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Okul Öncesi Boyama Etkinlikleri.Arty Mause Boyama Etkinlikleri. 3+ Yaş.Okul öncesi boyama etkinlik kitabı. Arty Mouse serisi, erken dönem çocuklarını sanat eşliğinde yaratıcılığın temeli olan çizim çalışmalarıyla tanıştırmaktadır. Boyama Etkinlikleri ile çocuklar, Nesne/varlıkların rengini söy..
27,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Okul Öncesi Çizgi EtkinlikleriArty Mause Çizgi Etkinlikleri 3+YaşOkul öncesi çizgi etkinlik kitabı Arty Mouse serisi, erken dönem çocuklarını sanat eşliğinde yaratıcılığın temeli olan çizim çalışmalarıyla tanıştırmaktadır. Çizgi Etkinlikleri ile çocuklar, Küçük kas kullanımı gerektiren hareket..
27,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Okul Öncesi Etkinlik Kitapları SetiArty Mause Etkinlik KitaplarıKesme etkinlik kitabı, sulu boya etkinlik kitabı, aynısı çizme kitabı, boyama etkinlik kitabı, çizgi etkinlik kitabı, yapıştırma etkinlik kitabı. 6 farklı etkinlik kitabı.Erken çocuklukta sanat yoluyla öğrenme. Eolo yayınlarından...
120,00TL
Vergiler Hariç:111,11TL
Okul Öncesi Kesme Etkinlikleri.Arty Mause Kesme Kitabı. 3+ Yaş.Okul öncesi kesme etkinlik kitabı. Arty Mouse serisi, erken dönem çocuklarını sanat eşliğinde yaratıcılığın temeli olan çizim çalışmalarıyla tanıştırmaktadır. Kesme Etkinlikleri ile çocuklar, Küçük kas kullanımı gerektiren hareketl..
27,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)