Menü
Sepet

Hecematik

Hecematik
Hecematik
Hecematik
Hecematik
Hecematik
Hecematik

Bu Ürün Hakkında Soru Sor

Hecematik

Hecematik

Hecematik okuma ve yazma öğretimi için özel olarak tasarlanmıştır. Sesi hissetme, sesi tanıma ve ayırt etme, harf öğretimi, harflerden heceler, hecelerden kelimeler oluşturma, okuma ve yazma çalışmaları yapılabilen bir eğitim materyalidir.

Hecematik 6 parça spiralli bölümden oluşmaktadır. Ön yüzünde harfler, arka yüzünde hece ve kelimeler bulunmaktadır.

Hecematik ön kısmı öğrencinin serbest çalışabileceği, istediği kelime ve heceleri oluşturup yazabileceği şekilde düzenlenmiştir.

Öğrenciden hece/kelime/cümle oluşturmasını ardından oluşturduğu hece/kelime/cümleyi yazmasını isteyebilirsiniz. Ya da oluşturulan hece ve kelimelerin öğrenci tarafından okunması ve yazması beklenir.

Hecematik arka kısmı harflerin yazılış yönleri, harflerle ilgili görseller, hece ve kelimeler ile kısa metinlerden oluşmaktadır. Arka kısımda öğrenciden söylenilen harfi bulması, görseli ile eşlemesi, hecelerini bulması ve kelimeyi oluşturması ardından harf ile ilgili cümleleri okuması ve yazması beklenir. Hecematik ile onlarca farklı çalışma ve etkinlikler yapılabilir.

Hecematik ayrıca yaz sil özelliği sayesinde yazı tahtası gibi defalarca yazılıp silinebilir şekilde kullanılabilmektedir. İyi eğlenceler.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
39,00TL
Vergiler Hariç: 33,05TL
Etiketler: hecematik , ilkokul 1 , hece