Menü
Sepet

0-6 Yaş Okul Öncesi Eğitici Kitaplar

Okul Öncesi Eğitici Kitaplar

Etkinliklerle Dikkat Geliştirme3+ YaşAmaç Görsel algı becerisini geliştirmek,Görsel ayrımlaştırma becerisini desteklemek,Dikkat odaklama ve sürdürme becerisini kazandırmak,Muhakeme becerisini geliştirmek,Problem çözme becerisi geliştirmek,El-göz koordinasyonunu geliştirmek,İnce motor becerilerini d..
24,00TL
Vergiler Hariç:22,22TL
Etkinliklerle Dikkat Geliştirme4+ YaşAmaç Görsel algı becerisini geliştirmek,Görsel ayrımlaştırma becerisini desteklemek,Dikkat odaklama ve sürdürme becerisini kazandırmak,Muhakeme becerisini geliştirmek,Problem çözme becerisi geliştirmek,El-göz koordinasyonunu geliştirmek,İnce motor becerilerini d..
32,00TL
Vergiler Hariç:29,63TL
Düşünme Becerileri5+ Yaş Amaç Düşünme becerileri, bilgileri işlemek, aralarında bağlantılar kurmak, kararlar almak ve yeni fikirler oluşturmak için kullandığımız zihinsel faaliyetlerdir. Bu beceri çocukların okulda ve hayatta başarılı olması için mutlaka geliştirmeleri gereken bir beceridir. ..
32,00TL
Vergiler Hariç:29,63TL
Arty Mouse - Kesme Etkinlikleri3+ YaşAmaç Arty Mouse serisi, erken dönem çocuklarını sanat eşliğinde yaratıcılığın temeli olan çizim çalışmalarıyla tanıştırmaktadır. Kesme Etkinlikleri ile çocuklar, Küçük kas kullanımı gerektiren hareketleri yapar,Malzemeleri keser, yapıştırır,Değişik malzemel..
29,00TL
Vergiler Hariç:26,85TL
Dikkatle Okula Hazırlanıyorum 5+ Yaş Amaç Okuma-yazmaya ve matematik gibi derslere temel olan; Görsel algı becerisini geliştirmek,Görsel ayrımlaştırma becerisini desteklemek,Dikkat odaklama ve sürdürme becerisini kazandırmak,Uzay mekan algısını geliştirmek,Şekil zemin ilişkisi geliştirmek,Muhake..
32,00TL
Vergiler Hariç:29,63TL
Evde Etkinlik Zamanı2+ Yaş EtkinlikleriAmaç El-göz koordinasyonunu desteklemek,İnce motor kaslarının gelişimini desteklemek,Yaratıcılığı desteklemek,Renk kavramının gelişimine destek olmak,Geometrik şekilleri tanıtmak,Sayı kavramının gelişimine katkıda bulunmak,Boyut, miktar, mekânda konum ve duygu..
35,00TL
Vergiler Hariç:32,41TL
Kavramlarla Etkinlikler 3+ YaşAmaç El-göz koordinasyonunu desteklemek,İnce motor kaslarının gelişimini desteklemek,Yaratıcılığı desteklemek,Parça-bütün ilişkisini kavramaya yardımcı olmak,Renk kavramının gelişimine destek olmak,Geometrik şekilleri tanıtmak,Sayı kavramının gelişimine katkıda bulunma..
39,00TL
Vergiler Hariç:36,11TL
Konuşma ZamanıDil Becerisi Geliştirici Alıştırmalar 2+YaşAmaç Kelime hazinesini geliştirmek,Dil bilgisi kurallarına uygun iki ya da daha fazla sözcükten oluşan cümleler kurabilmek,“Kim” sorusu içeren cümlelere isim ile cevap verebilmek,“Ne yapıyor” sorusuna cevap verebilmek,“Nerede” sorusu içeren c..
18,00TL
Vergiler Hariç:16,67TL
Noktadan Çizgiye Çalışma DefteriÇizgi Çalışmaları Defteri Çizgi çalışmaları hem okul öncesi dönemde hem de okul döneminin başlangıç evrelerinde çocuğunuza yardımcı olacak çalışmalardır. Çizgi çalışmaları, çocuğunuza kalem tutma ve kalemi düzgün kullanma alışkanlığı kazandırır...
6,00TL
Vergiler Hariç:5,56TL
Zihinsel Gelişim Etkinlikleri 3+ YaşSeviye 1-2-3Amaç Kavram gelişimini destekleyerek kelime dağarcığını ve ifade becerilerini güçlendirmek,Bilişsel gelişimi desteklemek,Dikkatini odaklama ve sürdürme becerisini desteklemek,Yönerge alma ve dinleme becerilerini geliştirmek,Sayı kavramını kazandırmak,..
69,00TL
Vergiler Hariç:63,89TL
Zihinsel Gelişim Etkinlikleri 4+ YaşSeviye 1-2-3Amaç Kavram gelişimini destekleyerek kelime dağarcığını ve ifade becerilerini güçlendirmek,Bilişsel gelişimi desteklemek,Dikkatini odaklama ve sürdürme becerisini desteklemek,Yönerge alma ve dinleme becerilerini geliştirmek,Sayı kavramını kazandırmak,..
69,00TL
Vergiler Hariç:63,89TL
Zihinsel Gelişim Etkinlikleri 5+ YaşSeviye 1-2-3Amaç Kavram gelişimini destekleyerek kelime dağarcığını ve ifade becerilerini güçlendirmek,Bilişsel gelişimi desteklemek,Dikkatini odaklama ve sürdürme becerisini desteklemek,Yönerge alma ve dinleme becerilerini geliştirmek,Sayı kavramını kazandırmak,..
69,00TL
Vergiler Hariç:63,89TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)