Menü
Sepet

Okhool

Çarpım tablosu alıştırmaları için eğitici ahşap çarpım tablosu oyunu. Çarpım tablosu oyununda renkli pulların ön yüzünde çarpma işlemleri, arka yüzünde cevapları bulunmaktadır. Ahşap çarpım tablosu ile aynı zamanda ritmik sayma çalışmaları da yapılabilmektedir. Çarpım tablosunun mantığını kavramaya ..
64,90TL
Vergiler Hariç:55,00TL
Alfabe Rakam Öğrenme Kılavuz SetiAhşap Harf ve Rakam KalıplarıAlfabe rakam öğrenme kılavuz setinde 29 Harf kalıbı ve 10 adet rakam kalıbı mevcuttur. Alfabemizdeki 29 harfin büyük ve küçük yazılışları ile rakamların yazılışlarını öğrenmeye yardımcı olur. Ayrıca çocukların el ve parmak kaslarını geliş..
60,00TL
Vergiler Hariç:50,85TL
Atatürk Duvar SaatiKronolojik Resimli Atatürk Duvar Saati. 40 cm çapındaki duvar saati ahşap mdf baskı olup, quartz saat mekanizmasına sahiptir.Okullarda, ofislerde Atatürk Köşesi olarak da kullanılabilecek dekoratif bir saat modelidir...
59,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Atatürk Köşesi Film Şeridi - Ahşap Atatürk Köşesi Film Şeridi - Ahşap
Ücretsiz Kargo
Atatürk Köşesi.Film Şeridi Temalı Atatürk Köşesi.10 Adet Film Şeridi Resim Çerçevesi. 1 Adet Film Makinası.1 Adet Atatürk Köşesi Tabelası.10 Adet Atatürk Köşesi Fotoğrafı.Atatürk Şeridi Ahşap mdf malzemeden üretilmiş olup, duvara çift taraflı bant ile sabitlenecek şekilde hazırlanmıştır. Fotoğraflar..
150,00TL
Vergiler Hariç:127,12TL
Atatürk Köşesi Fotoğrafları10 Adet Atatürk Köşesi FotoğrafıAtatürk Köşesi için özel olarak seçilen Atatürk fotoğraflarından oluşan 10 adet fotoğraf baskı.Fotoğraf kağıdına stüdyo baskı olan Atatürk Fotoğrafları boyutları 10x15cm veya 13x18 cm seçenekleri ile stoklarda...
25,00TL
Vergiler Hariç:21,19TL
Çarpım Tablosu Akıllı Kağıt TahtaÇarpım tablosu alıştırmaları için yazılıp silinebilir, duvara tutunma özellikli akıllı kağıt. 100×100 Boyutundadır. (Şeffaf)Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Beyaz Tahta Kalemleri Kullanı..
49,00TL
Vergiler Hariç:41,53TL
Çarpım Tablosu Ahşap AnahtarlıkRitmik Saymalar ve Çarpım Tablosu1'den 10'a kadar çarpım tablosu ve ritmik saymaları kolaylıkla ezberlemeye yardımcı anahtarlık tasarımlı eğitim materyali. Çarpım tablosu alıştırmaları için özel olarak tasarlanan ritmik sayma çarkları çarpım tablosunu hızlı ve kola..
12,00TL
Vergiler Hariç:10,17TL
Çarpım Tablosu ve Ritmik Sayma Anahtarlık Çarpım Tablosu ve Ritmik Sayma Anahtarlık
Çok Satılan
Çarpım Tablosu ve Ritmik Sayma Anahtarlık.Çarpım tablosunu ve ritmik saymaları öğrenirken yardımcı olacak eğlenceli bir anahtarlık. Toplam 5 Adet arkalı önlü çarpım tablosu ve ritmik sayma çarkından oluşan anahtarlık ile çocuklar hem ritmik saymaları hem de çarpım tablosunu kolayca öğrenecek, ezberl..
7,50TL
Vergiler Hariç:6,36TL
Çarpım Tablosu ve Ritmik Sayma Panosu Çarpım tablosu ezberleme çalışmaları ve ritmik saymalar yapabileceğiniz pano, çarpım tablosu kartları ile birlikte geliyor.Evde ve okullarda kullanılan çarpım tablosu ve ritmik sayma panosu Türkiye'de ilk ve tek olarak Okhool.com'da. Çarpım tablosu panosu i..
85,00TL
Vergiler Hariç:72,03TL
Çift Taraflı Manyetik Yazı Tahtası Çift Taraflı Manyetik Yazı Tahtası
Ücretsiz Kargo
ÇİFT TARAFLI MANYETİK YAZI TAHTASIKatlanabilir özellikli, bir tarafı manyetik beyaz yazı tahtası,  diğer tarafı tebeşirli siyah yazı tahtası. Tebeşir ve silgi hediyeli. Kurulum gerektirmez. Yazı tahtasının beyaz olan tarafı manyetik özelliğe sahip olup leke bırakmaz. Çift taraflı ya..
160,00TL
Vergiler Hariç:135,59TL
Eğitici Çocuk Duvar Saati.25 cm Ahşap Çocuk Duvar Saati.Çocuklar için özel olarak tasarlanan ve saatleri okumayı kolaylaştıran, kolay okunan çocuk duvar saati. Analog saatleri okumak çocuklar için artık çok kolay. Canlı ve dikkat çekici renkleri ile çocuk odalarında, okullarda, sınıflarda zevkle k..
44,90TL
Vergiler Hariç:38,05TL
Eğitici Çocuk Duvar Saati.25 cm Ahşap Çocuk Duvar Saati.Çocuklar için özel olarak tasarlanan ve saatleri okumayı kolaylaştıran, kolay okunan çocuk duvar saati. Analog saatleri okumak çocuklar için artık çok kolay. Canlı ve dikkat çekici renkleri ile çocuk odalarında, okullarda, sınıflarda zevkle k..
44,90TL
Vergiler Hariç:38,05TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 48 (4 Sayfa)