Menü
Sepet

Okul Öncesi Eğitim Materyalleri

Okul Öncesi Eğitim Materyalleri

Okul öncesi eğitim çocukların bilişsel gelişim alanlarını, dil gelişim özelliklerini, sosyal ve duygusal gelişim özelliklerini, motor gelişim özelliklerini, öz bakım becerilerini arttırmayı amaçlar. Okhool.com'daki okul öncesi eğitim materyalleri çocukların bu becerilerini geliştirecek ve onları ilkokula hazırlayacak materyallerden oluşmaktadır.

Resimli harf kartları, eğitici saat, el ve göz koordinasyonu geliştirici oyuncak ve materyaller, çizgi çalışmaları ve el kası geliştirme seti, okul öncesi takvim, organ panosu,  cırtlı pano, hikaye oluşturma küpleri okul öncesi için tavsiye edilen  eğitici materyaller listesinin başında gelir.

Ahşap Eğitici Duvar SaatiÇocuk Duvar Saati Analog saatleri okumak çocuklar için artık çok kolay. Özel tasarlanan renkler, akrep ve yelkovanı birbirinden ayıran çember, akrep ve yelkovan üzerinde saat ve dakika yazısı. Eğitici Çocuk Duvar Saati.  25 cm Çap Quartz Saat Özel Tas..
45,01TL
Vergiler Hariç:38,14TL
DİL VE KONUŞMA AKTİVİTELERİ  AKTİVİTE GÜNLÜĞÜM 1 PÖTİKARE YAYINCILIKÇocuğunuzun ilk üç yılı, zihinsel gelişimi açısından çok önemlidir. Zihinsel gelişimin yaklaşık %80’i, bu üç yılda tamamlanır. Doğumdan sonraki ilk aylarda bebek kendisi bir takım sesler çıkarırken, büyüdükçe dışarıdan duyd..
25,00TL
Vergiler Hariç:23,15TL
El Kası Geliştirme ve Çizgi Çalışmaları Seti 1. Sınıf Çizgi Çalışmaları Çizgi çalışmaları 16 Parça ahşap şekiller, baykuş ve balık modeli İle eğlenceli hale getirilmiştir. İnce kas becerilerinin gelişimi sağlanarak yazı yazma becerisinin geliştirilmesi için tasarlanmıştır. Temel çizgi çalışmaları ..
49,00TL
Vergiler Hariç:41,53TL
Mıknatıslı Eva Birim Küp 60 Adet Mıknatıslı Küp  Eva küp seti 15 Adet Kırmızı, 15 Adet Mavi, 15 Adet Sarı ve 15 Adet Turuncu olmak üzere 4 renk 60 adet küpten oluşmaktadır. Paket içerisinde toplam 60 Adet Mıknatıslı Eva Birim Küp bulunaktadır. Mıknatıslı özelliği ile sunumlar İçin harika bir..
39,00TL
Vergiler Hariç:33,05TL
Geçersiz ParaEğitici Para SetiGeçersiz Para, Düğün Parası. Çocukların paraları tanıması ve öğrenmesi için kullanılmaktadır. Üzerinde Geçersiz ibaresi bulunmaktadır.Alışveriş yapma becerisi, Para üstü alma verme becerisi, Ritmik Sayma Becerileri İçin de Kullanılabilir. Sadece eğitim amaçlı kullan..
25,00TL
Vergiler Hariç:21,19TL
Çocuk Duvar SaatiEğitici Akıllı Duvar Saati Analog saatleri okumak çocuklar için artık çok kolay. Özel tasarlanan renkler, akrep ve yelkovanı birbirinden ayıran çember, akrep ve yelkovan üzerinde saat ve dakika yazısı. Ayrıca 40 cm çapında akıllı eğitici duvar saati.Quartz SaatÖzel Tasarım ve ..
59,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
İngilizce Harfler Magnet Alfabe Setiİngilizce Alfabe İngilizce Büyük Harf Alfabe (26 Adet Harf) (5cm x 7cm) İngilizce Küçük Harf Alfabe (26 Adet Harf) (4,5cm x 6,5cm) 6 Adet Büyük Harf  6 Adet Küçük Harf Türkçe KarakterlerMıknatıslı (Mıknatıs Yapışan Her Yere Yapışır)Evde ve..
39,00TL
Vergiler Hariç:33,05TL
İngilizce Meyveler ve Sebzeler Magnetleri Fruits and Veggies Magnet Mıknatıslı Resimli Kartlar ile Meyve ve Sebzelerin İngilizcelerini Öğrenin. 15 Adet Magnetten Oluşan Bu Set ile İngilizce Öğrenmek Çok Zevkli. İngilizce mıknatıslı meyve ve sebzeler öğrenciler ve öğretmenler için tasarlanmıştır. ..
20,00TL
Vergiler Hariç:16,95TL
İngilizce Rakamlar Resimli Magnetlerİngilizce Rakamları Resimli Magnetler ile Öğrenin. İngilizce 1'den 10' kadar Rakamlar ve İngilizce Yazılışları Eğlenceli Resimlerle Gösterilmiştir...
18,00TL
Vergiler Hariç:15,25TL
Meyve ve Boncuk Dizme Oyunu57 Parça Ahşap Eğitici OyunAhşap ipe meyve dizme oyunu ebat ölçüleri 28x21x4 cm Ahşap meyve dizme oyunu tamamı ahşap malzemeden imal edilmektedir. Hem ipe dizme oyunu hemde aynı meyveleri bularak eşleşme oyunudur. En çok satan ahşap eğitici oyuncaklar arasındadır. ..
64,99TL
Vergiler Hariç:55,08TL
Keçe Takvim - Takvimi Öğreniyorum - Tox Keçe Takvim - Takvimi Öğreniyorum - Tox
Ücretsiz Kargo
Keçe Takvim Takvimi Öğreniyorum - Tox Keçe Pano ve Takvim. Ay-Gün-Yıl. Günler, Aylar ve Hava Durumu. Okul Öncesi Takvim, İlkokul Takvim. Kaliteli Keçeden Üretilmiştir. 1 Keçe - Kumaş Pano.  43 Adet Keçe Takvim Parçası. Yıllar, Aylar, Günler, Hava Durumu. Çocukların panoda gerekli değişi..
100,00TL
Vergiler Hariç:92,59TL
Kumaş Takvim Mevsimler, Aylar, Günler, Hava Durumu Cırtlı Kumaş Takvim. 47x67 cm Boyutundadır.  Takvime Ait Günler, Aylar, Hava Durumu, Mevsimler ve Tarihler cırtlı olup Tak-Çıkar Özelliklidir. İlkokul anasınıfı ve özel eğitim sınıflarına uygundur...
85,00TL
Vergiler Hariç:78,70TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)