Menü
Sepet

Pötikare

DİL VE KONUŞMA AKTİVİTELERİ  AKTİVİTE GÜNLÜĞÜM 1 PÖTİKARE YAYINCILIKÇocuğunuzun ilk üç yılı, zihinsel gelişimi açısından çok önemlidir. Zihinsel gelişimin yaklaşık %80’i, bu üç yılda tamamlanır. Doğumdan sonraki ilk aylarda bebek kendisi bir takım sesler çıkarırken, büyüdükçe dışarıdan duyduğu ..
75,05TL
Vergiler Hariç:68,23TL
Güneş Sistemleri Serisi Güneş, Gökyüzü, AyPötikare Güneş Sistemleri Serisi - AyPötikare Güneş Sistemleri Serisi - Güneş Pötikare Güneş Sistemleri Serisi - GökyüzüGÖKYÜZÜ Demir ve Ayça kırlarda bir gezintiye çıkıyorlar. Hava güneşli, gökyüzü uçsuz bucaksız ve masmavi; ışıkla, bulutlarla ve ilk ba..
135,78TL
Vergiler Hariç:123,44TL
Atasözleri ve Deyimler Kartları Resimli.Pötikare Yayınları.Atasözü Kartları - 50 Adet.Deyimler Kartları - 50 Adet. Atasözlerini eğlenceli bir şekilde ve oyunla öğrenin. Resimli atasözleri 50 karttan oluşuyor. Kartların bir yüzünde atasözünü anlatan bir çizim yer almaktadır. Diğer yüzde ise atasö..
145,00TL
Vergiler Hariç:131,82TL
Tekerlemeli Çarpım Tablosu Kartları.Çarpım tablosu, günlük hayatımızda sıkça kullandığımız hesaplamaları yaparken işimizi kolaylaştıran bir tablodur. Çarpım tablosunu ezberlemek ise genellikle sıkıcı ve uzun bir süreçtir.Tekerlemeli Çarpım Tablosu Kartları, çarpım tablosunu öğrenmeyi eğlenceli, kola..
149,00TL
Vergiler Hariç:135,45TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)