Menü
Sepet

Sadık Uygun Yayınları

1. Sınıf Hece Kitabı - Sadık Uygun.Hece Kitabı İlkokul 1 sınıf okuma yazma öğretim programında belirlenen ses sıralamasına uygundur.Tüm kapalı hecelerden açık heceye geçişler şematik olarak gösterilmiştir.Heceler renk renk verilmiş objelerle desteklenmiştir.Her hecenin hem el yazısı hem matbaa y..
59,00TL
Vergiler Hariç:54,63TL
Oku, Anla, Yanıtla.1. Sınıflar için renkli heceli okuma seti.Renkli heceli ve her sayfanın altında sorular olan 8 kitaptan oluşan 1. sınıf okuma seti. Yeni müfradata göre hazırlanmıştır. Düz yazılıdır.Sadık Uygun Yayınları..
80,02TL
Vergiler Hariç:74,09TL
2. Sınıf Üst Düzey Soru Modelleri. Uygun Yayınlarından.İlkokul 2. Sınıf pisa, bilsem ve kanguru sınavlarına yönelik hazırlanan üst düzey soru modelleri.Sevgili Öğrenciler,Bu kitabı işlerken “ipucu – taktik – analoji sınıflama – sıralama – kurallar ilişkiler” gibi kavramlarla tanışacaksınız.Her kavra..
86,72TL
Vergiler Hariç:80,30TL
3. Sınıf Üst Düzey Soru ModelleriUygun Yayınlarıİlkokul 2. Sınıf pisa, bilsem ve kanguru sınavlarına yönelik hazırlanan üst düzey soru modelleri.Sevgili Öğrenciler,Bu kitabı işlerken “ipucu – taktik – analoji sınıflama – sıralama – kurallar ilişkiler” gibi kavramlarla tanışacaksınız.Her kavramı öğre..
86,72TL
Vergiler Hariç:80,30TL
4. Sınıf Üst Düzey Soru Modelleri. Sadık Uygun Yayınları.İlkokul 2. Sınıf pisa, bilsem ve kanguru sınavlarına yönelik hazırlanan üst düzey soru modelleri.Sevgili Öğrenciler,Bu kitabı işlerken “ipucu – taktik – analoji sınıflama – sıralama – kurallar ilişkiler” gibi kavramlarla tanışacaksınız.Her kav..
86,72TL
Vergiler Hariç:80,30TL
Akıcı Okuma Dizisi, ilkokul 1. Sınıflar için hazırlanmış hızlı ve akıcı okuma becerilerini geliştirmeye yardımcı olan bir okuma setidir. Sadık Uygun Yayınları tarafından ilkokul 1. sınıflar için özel olarak hazırlanan akıcı okuma seti 4 Kitaptan oluşmaktadır. 1. sınıf öğrencilerinin hızlı okuma bece..
65,37TL
Vergiler Hariç:60,52TL
Su Gibi Okuyorum Yazıyorum1. Sınıf Okuma SetiHAZIRLIK ÇALIŞMALARI + 6 SES KİTABI (ela ,kin, omutüy, örıdsb, zçgşcp, hvğfj)1. SINIF SU GİBİ OKUYORUM ANLIYORUM KİTABI ( 5 Kitap) ,EVDE SU GİBİ OKUYORUM YAZIYORUM (1 Kitap),EVDE SU GİBİ MATEMATİK ÖĞRENİYORUM 1. SINIF KİTABI (1 Kitap)SU GİBİ MATEMATİK ÖĞR..
123,27TL
Vergiler Hariç:114,14TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)