Menü
Sepet

Sadık Uygun Yayınları

1. Sınıf Hece Kitabı - Sadık Uygun.Hece Kitabı İlkokul 1 sınıf okuma yazma öğretim programında belirlenen ses sıralamasına uygundur.Tüm kapalı hecelerden açık heceye geçişler şematik olarak gösterilmiştir.Heceler renk renk verilmiş objelerle desteklenmiştir.Her hecenin hem el yazısı hem matbaa yaz..
64,90TL
Vergiler Hariç:60,09TL
Oku, Anla, Yanıtla.1. Sınıflar için renkli heceli okuma seti.Renkli heceli ve her sayfanın altında sorular olan 8 kitaptan oluşan 1. sınıf okuma seti. Yeni müfradata göre hazırlanmıştır. Düz yazılıdır.Sadık Uygun Yayınları..
88,02TL
Vergiler Hariç:81,50TL
2. Sınıf Üst Düzey Soru Modelleri. Uygun Yayınlarından.İlkokul 2. Sınıf pisa, bilsem ve kanguru sınavlarına yönelik hazırlanan üst düzey soru modelleri.Sevgili Öğrenciler,Bu kitabı işlerken “ipucu – taktik – analoji sınıflama – sıralama – kurallar ilişkiler” gibi kavramlarla tanışacaksınız.Her kavra..
95,39TL
Vergiler Hariç:88,32TL
3. Sınıf Üst Düzey Soru ModelleriUygun Yayınlarıİlkokul 2. Sınıf pisa, bilsem ve kanguru sınavlarına yönelik hazırlanan üst düzey soru modelleri.Sevgili Öğrenciler,Bu kitabı işlerken “ipucu – taktik – analoji sınıflama – sıralama – kurallar ilişkiler” gibi kavramlarla tanışacaksınız.Her kavramı öğre..
95,39TL
Vergiler Hariç:88,32TL
4. Sınıf Üst Düzey Soru Modelleri. Sadık Uygun Yayınları.İlkokul 2. Sınıf pisa, bilsem ve kanguru sınavlarına yönelik hazırlanan üst düzey soru modelleri.Sevgili Öğrenciler,Bu kitabı işlerken “ipucu – taktik – analoji sınıflama – sıralama – kurallar ilişkiler” gibi kavramlarla tanışacaksınız.Her kav..
95,39TL
Vergiler Hariç:88,32TL
Akıcı Okuma Dizisi, ilkokul 1. Sınıflar için hazırlanmış hızlı ve akıcı okuma becerilerini geliştirmeye yardımcı olan bir okuma setidir. Sadık Uygun Yayınları tarafından ilkokul 1. sınıflar için özel olarak hazırlanan akıcı okuma seti 4 Kitaptan oluşmaktadır. 1. sınıf öğrencilerinin hızlı okuma bece..
71,90TL
Vergiler Hariç:66,58TL
Su Gibi Okuyorum Yazıyorum1. Sınıf Okuma SetiHAZIRLIK ÇALIŞMALARI + 6 SES KİTABI (ela ,kin, omutüy, örıdsb, zçgşcp, hvğfj)1. SINIF SU GİBİ OKUYORUM ANLIYORUM KİTABI ( 5 Kitap) ,EVDE SU GİBİ OKUYORUM YAZIYORUM (1 Kitap),EVDE SU GİBİ MATEMATİK ÖĞRENİYORUM 1. SINIF KİTABI (1 Kitap)SU GİBİ MATEMATİK ÖĞR..
135,59TL
Vergiler Hariç:125,55TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)