Menü
Sepet

Türkçe Eğitim Materyalleri

Türkçe Eğitim Materyalleri

Türkçe Eğitim Materyalleri

İlkokul, okul öncesi ve özel eğitim sınıfları ve öğrencileri için öğrenmeyi kolaylaştıracak ve eğlendirici hale getirecek Türkçe eğitim materyalleri okhool.com'da sizleri bekliyor. Derslere yardımcı olacak eğitim materyalleri ile Türkçe dersleri daha eğlenceli ve akılda kalıcı olacak.

Türkçe eğitim materyalleri kategorimizde resimli deyimler ve atasözleri kartları, magnet noktalama işaretleri, magnet alfabe harfler gibi ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Ayrıca hikaye küpleri, hecematik, çizgi çalışmaları etkinlikleri, magnet hece seti gibi özgün eğitici materyaller uygun fiyatlarla okhool.com'da.

Birbirinden eğlenceli, eğitici materyalleri incelemek için Türkçe eğitim materyalleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Ben Yazarım / Öykü Tamamlamaİlkokul 3. Sınıf Aziz Sivaslıoğlu - Özyürek Yayıneviİlkokul 3. Sınıf Düzeyinde Öykü - Şiir Tamamlama, Başlık Bulma. Yazarlığa İlk Adım. Kendi Hikayeni Yaz. Kağıt Kapak: 64 sayfaYayıncı: Özyürek Yayınevi (1 Ocak 2016)Dil: TürkçeISBN-10: 9754768587ISBN-1..
6,00TL
Vergiler Hariç:5,56TL
Bilkart İlkokul Konuları Özet Not Defteri İlkokul 2. Sınıf, 3. Sınıf Türkçe konuları, Matematik konuları ve Hayat Bilgisi Konu Özetleri. Çarpim tablosu, Ritmik sayma, Es anlamlı kelimeler, Zit anlamlı kelimeler, Es sesli kelimeler, Geometrik Cisimler, İngilizce sayilar, İngilizce renkler, Zaman kavr..
5,99TL
Vergiler Hariç:5,08TL
Hecematik1. Sınıf Okuma Yazma Etkinlik Defteri Hecematik ilkokul 1.sınıf okuma ve yazma öğretimi için özel olarak tasarlanmıştır. Sesi hissetme, sesi tanıma ve ayırt etme, harf öğretimi, harflerden heceler, hecelerden kelimeler oluşturma, okuma ve yazma çalışmaları yapılabilen bir eğitim mat..
39,00TL
Vergiler Hariç:33,05TL
Hikaye KüpleriHikaye Küpleri oyunu, üzerinde hayal gücünüzü harekete geçirecek görseller bulunan küçük küplerden oluşur. 9 Küp, 54 Resim, 10 milyon kombinasyon, sınırsız sayıda hikaye! Bu oyunun sırrı: çok düşünmemek. Resimlere hızlıca bakıp konuşmaya başlayın. Hikayenin gerisi 9 küp boyunca kend..
40,00TL
Vergiler Hariç:33,90TL
Kılavuz Çizgili Yazı Defteriİlkokul 1. Sınıf Dik Kılavuz Çizgili DefterYeni Türkçe programına uygun Dik Kılavuz Çizgili güzel yazı defteri. 24 Sayfa.İlkokul 1. Sınıfta Yazı Defteri olarak kullanılan dik kılavuz çizgili defter, harflerin doğru aralıklara yazılmasına ve kuralına uygun olarak yazılması..
8,00TL
Vergiler Hariç:7,41TL
Kitap Özet DefteriKitap özet defteri öğrencilerin okudukları kitapların özetini, kahramanlarını, zamanını, olayları ve mekanları not alabileceği, 62 sayfa ve 30 kitap kapasiteli bir defterdir.Tel spiral ile hazırlanmış olup kolay kullanım sağlanmıştır...
12,00TL
Vergiler Hariç:10,17TL
Resimli Mıknatıslı Harfler ve RakamlarBüyük Küçük Dik Temel Harfler ve Rakamlar Magnet Alfabe Seti1. sınıf okuma yazma çalışmalarında sesi hissetme, tanıma ve ayırt etme önemli bir başlangıçtır.  Magnet Resimli harfler ile öğrencilerin okumaya hazırlık becerileri gelişecek, sesleri tanıma v..
40,00TL
Vergiler Hariç:33,90TL
Magnet Harfler Resimli Alfabe Mega Set29 Adet Mıknatıslı Büyük Harf58 Adet Mıknatıslı Küçük Harf10 Adet Mıknatıslı RakamEkstra Sesli Harfler (a,e,ı,i,o,ö,u,ü)Türkçe Alfabeyi öğrenme çalışmaları, okuma yazmayı öğrenme çalışmaları, heceleme çalışmaları, dil konuşma aktiviteleri, eşleştirme oyunları,..
60,00TL
Vergiler Hariç:50,85TL
Magnet Noktalama İşaretleri Magnet Mıknatıslı Noktalama İşareti. 15 Adet Eğitici Magnet 5x7cm Magnet Noktalama İşaretleri Akıllı Tahta ve Manyetik Özellikli Beyaz Tahtalara, Buzdolaplarına ve Mıknatısın Yapıştığı Her Yere Yapışır. Üç No..
7,00TL
Vergiler Hariç:5,93TL
MAGNET DİK TEMEL KÜÇÜK HARFLER (Sadece Küçük Harfler Mevcuttur. Set Halinde Almak İçin Diğer Ürünlerimize Bakınız) 29 Küçük Harf (5cmx9cm) Mıknatıslı (Mıknatıs Yapışan Her Yere Yapışır) Evde ve Okulda Kullanıma UygunOkuma yazma çalışmalarında sesi hissetme, tanıma ve ayırt etme önemli bir başlang..
20,00TL
Vergiler Hariç:16,95TL
Resimli Atasözü Kartları Pötikare Yayıncılık Atasözü KartlarıAtasözlerini eğlenceli bir şekilde ve oyunla öğrenin. Resimli atasözleri 50 karttan oluşuyor. Kartların bir yüzünde atasözünü anlatan bir çizim yer almaktadır. Diğer yüzde ise atasözünü tahmin etmek için seçenekler, atasözünün kendisi ve ..
17,50TL
Vergiler Hariç:16,20TL
Resimli Deyim Kartları Pötikare Yayıncılık Resimli Deyim Kartları 50 Karttan oluşan resimli deyimler ile deyimleri eğlenerek kolayca öğrenin. Kartların bir yüzünde deyimi anlatan bir çizim yer almaktadır. Diğer yüzde ise deyimi tahmin etmek için seçenekler, deyimin kendisi ve anlamı bulunmaktadır. ..
17,50TL
Vergiler Hariç:16,20TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)