Menü
Sepet

Hesap Bilgileri ve Ödeme

Havale / EFT İle Ödeme

Banka Hesap Bilgileri
QNB FİNANSBANK  – ENPARA Şubesi 
IBAN : TR 37 0011 1000 0000 0080 2332 95
Hesap Adı : Hüseyin KÜÇÜKÖZER

Havale / EFT işlemlerinizde açıklama kısmında lütfen sipariş numaranızı belirtiniz. Bu sayede işlemleriniz daha hızlı gerçekleştirilecektir. Ödemeniz banka sistemimize düştükten sonra onaylanacaktır. 5 iş günü içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilir.


Kredi Kartıyla Ödeme

Okhool.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage kredi kartları ile taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme adımında "Taksit" seçeneğini tıklayarak vade oranlarını ve seçenekleri görebilirsiniz.

Ödemeleriniz Paytr ödeme altyapısının yüksek güvenlik standartları ile gerçekleştirilir.


Güvenli Alışveriş

Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerinizi daha güvenli yapabilmeniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanıyoruz.  SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz sadece satın alma aşamalarında kullanılmaktadır. Yüksek güvenlik standartları geçerlidir ve başka hiç bir işlem için kayıt altında tutulmaz.  Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.  EV SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan alışveriş yapabilirsiniz.


Banka Kartıyla Ödeme

Okhool.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Visa ve Mastercard logolu bütün banka kartları ile yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.) Banka kartları ile yapılan ödemelerde geri iade söz konusu olduğunda süreç uzayabilmektedir.