Menü
Sepet

Sipariş ve Teslimat

Kargo Firması

Yurtiçi Kargo

Kargo Ücreti

59 TL  

Ücretsiz Kargo

500 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Ücreti Okhool.com Tarafından Karşılanmaktadır.

Kargoya Verilme Süresi

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç iki iş günü içerisinde kargoya verilir. Saat 14:00’a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargoya verilebilmektedir (haftasonu, resmi tatiller hariç).

Teslimat Süresi

Kargoya verildikten sonra teslim adresine göre 2-3 gün içinde siparişleriniz teslim edilmektedir. Kargo şubesinin bulunmadığı bölgeler mobil şube olup, haftanın belirli günlerinde kargo teslimatı yapılmaktadır.

Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde size veya sizin tarafınızdan belirlenmiş olan 2. kişiye (Sadece kimlik ibrazı karşılığı) yapılmaktadır.

Hasarlı Kargo Tespiti

Kargonuzu mutlaka kargo görevlisinin yanında açınız. Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldi ise lütfen kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatınız ve bizimle telefon veya e-mail yoluyla iletişim kurunuz. Ya da tutmuş olduğunuz tutanak ile birlikte ürün ve/veya ürünleri faturaları da yanında olarak, bize geri gönderebilirsiniz. Ürünler bize ulaştığında sorun en kısa sürede çözülerek yeni ürünleriniz kargo ücretleri tarafımızdan karşılanarak size tekrar gönderilecektir.

Fatura

Kargo ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişinize göre oluşturulan faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde veya kutu içerisinde ürünle birlikte size ulaştırılmaktadır. Faturanın Herhangi bir nedenle size ulaşmaması durumunda lütfen bize bildiriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

Eğer fatura adresi olarak farklı bir adres belirtmişseniz kargonuz size irsaliye ile ulaştırılacak, faturanız ise belirtmiş olduğunuz fatura adresine posta yoluyla ayrıca gönderilecektir.

Kargo Takibi

Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerin siparişten teslimata kadar tüm aşamalarını "Sipariş Takibi" adımından veya ilgili kargo firmasının takip modülünden takip edebilirsiniz. Siparişinizin kargo takip bilgileri tarafınıza mail yoluyla bildirilecektir. Bunun dışında 0555 022 43 38  nolu telefondan Müşteri Hizmetleri Servisimizle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.