Menü
Sepet

Çekirdek Zeka

Fırlat Yakala Koordinasyon ve Refleks Oyunu Çekirdek Zeka Fırlat Yakala Oyunu Oyun gövdesinde parmakların sabitlenmesi için özel tasarlanmış tutma noktalarından parmaklar geçirilir ve parmaklar sabitlenir. Oyunun kutusunda iki adet top bulunmaktadır. Oyuncular oyun gövdesinden birer adet alır ve kar..
121,06TL
Vergiler Hariç:102,60TL
Küpler Q-Bitz Görsel Beceri KüpleriZeka OyunuKüpler, Görsel algıyı, Parça-bütün algısını ve Şekil-zemin algısını geliştirir.     Q-bitz Küpler  Zeka Oyunu Nasıl Oynanır?3 farklı oynama şekli ile oynanabilir. Oyuncular tablalarındaki birbirinin aynı olan 16 küpü dışarı çıkarırla..
121,06TL
Vergiler Hariç:102,60TL
Oyun Zili. Etkinlik Zili. Resepsiyon Zili. Çeşitli oyunlarda, akıl ve zeka oyunlarında ve etkinliklerde kullanabileceğiniz resepsiyon zili olarak da bilinen, buton zil. Renk seçeneği yoktur. Stokta bulunan renklere göre herhangi bir renk gönderilecektir...
38,50TL
Vergiler Hariç:32,63TL
Pinponi - Koordinasyon ve Zeka OyunuOyuncular görev kartlarında bulunan top dizilimini gerçekleştirmeye çalışır. Bunun için oyun gövdesi masa üstüne yerleştirilir ve oyuncular topu masadan sektirerek oyun gövdesine doğru atarlar ve dizilimi gerçekleştirmeye çalışırlar.Pinponi Oyunu El göz koordin..
79,10TL
Vergiler Hariç:67,04TL
Ahsap Zeminli Satranç Seti.Satranç Takımı.Kutu ölçüleri 27x27.Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunu. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir. Bu oyun satranç tahtası denilen 8×8 %27lik kare bir alan üzerinde 32 adet satra..
86,90TL
Vergiler Hariç:73,65TL
Scrable Core - Kelime Türetme Oyunu Scrable - Kelime Oyunu Nasıl Oynanır? Ön ve arka yüzeyinde 2 farklı oynama şekli olan,bir kelime türetme oyunudur. Ön yüzeyi küçükler için tasarlanmıştır ve kelimelerin resimleri bulunmaktadır. Arka yüzey hem küçükler hem de yetişkinler tarafından oynanabilmektedi..
137,20TL
Vergiler Hariç:116,27TL
Sesleri Yakala İşitsel Zeka ve Dikkat Oyunu İşitsel zekayı geliştirmeye yönelik harika bir oyun.  Önce sesi dinle ve sonra aynı sesin kaynağını bulmaya çalış. Kutu İçeriği: Bir adet Oyun Tablası. 19 Adet Ses Bardağı (Bardakların içinde farklı nesneler bulunmaktadır)Oyuncu Sayısı: 2 Yaş : +5 Yaş..
145,27TL
Vergiler Hariç:123,11TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)