Menü
Sepet

Okul Öncesi Eğitici Kitaplar

Okul öncesi çağı çocuklar için kitap kategorimizi güncellemeye devam ediyoruz. Çocukların gelişim özelliklerine uygun, yaşlara göre kategorilendirilmiş düşünme becerileri, dikkat geliştirme becerileri, dil ve konuşma becerileri, zihinsel gelişim, kavramlar ve okula hazırlık becerileri geliştirici kitaplarımızı inceleyin.
Etkinliklerle Dikkat Geliştirme. 3 yaş ve üzeri dikkat geliştirme etkinlikleri.Amaç Görsel algı becerisini geliştirmek,Görsel ayrımlaştırma becerisini desteklemek,Dikkat odaklama ve sürdürme becerisini kazandırmak,Muhakeme becerisini geliştirmek,Problem çözme becerisi geliştirmek,El-göz koordinasyon..
79,38TL
Vergiler Hariç:72,17TL
Etkinliklerle Dikkat Geliştirme. 4 yaş ve üzeri Dikkat geliştirme etkinlik kitabı.Amaç Görsel algı becerisini geliştirmek,Görsel ayrımlaştırma becerisini desteklemek,Dikkat odaklama ve sürdürme becerisini kazandırmak,Muhakeme becerisini geliştirmek,Problem çözme becerisi geliştirmek,El-göz koordinas..
94,00TL
Vergiler Hariç:85,46TL
Düşünme Becerileri. 5 yaş ve üzeri düşünme becerileri, dikkat becerileri etkinlik kitabı.Amaç Düşünme becerileri, bilgileri işlemek, aralarında bağlantılar kurmak, kararlar almak ve yeni fikirler oluşturmak için kullandığımız zihinsel faaliyetlerdir. Bu beceri çocukların okulda ve hayatta başarılı..
83,56TL
Vergiler Hariç:75,96TL
Dikkatle Okula Hazırlanıyorum 5+ Yaş Amaç Okuma-yazmaya ve matematik gibi derslere temel olan; Görsel algı becerisini geliştirmek,Görsel ayrımlaştırma becerisini desteklemek,Dikkat odaklama ve sürdürme becerisini kazandırmak,Uzay mekan algısını geliştirmek,Şekil zemin ilişkisi geliştirmek,Muhakeme b..
94,00TL
Vergiler Hariç:85,46TL
DİL VE KONUŞMA AKTİVİTELERİ  AKTİVİTE GÜNLÜĞÜM 1 PÖTİKARE YAYINCILIKÇocuğunuzun ilk üç yılı, zihinsel gelişimi açısından çok önemlidir. Zihinsel gelişimin yaklaşık %80’i, bu üç yılda tamamlanır. Doğumdan sonraki ilk aylarda bebek kendisi bir takım sesler çıkarırken, büyüdükçe dışarıdan duyduğu ..
75,05TL
Vergiler Hariç:68,23TL
Evde Etkinlik Zamanı2+ Yaş EtkinlikleriAmaç El-göz koordinasyonunu desteklemek,İnce motor kaslarının gelişimini desteklemek,Yaratıcılığı desteklemek,Renk kavramının gelişimine destek olmak,Geometrik şekilleri tanıtmak,Sayı kavramının gelişimine katkıda bulunmak,Boyut, miktar, mekânda konum ve duygul..
123,24TL
Vergiler Hariç:112,04TL
Kavramlarla Etkinlikler 3+ YaşAmaç El-göz koordinasyonunu desteklemek,İnce motor kaslarının gelişimini desteklemek,Yaratıcılığı desteklemek,Parça-bütün ilişkisini kavramaya yardımcı olmak,Renk kavramının gelişimine destek olmak,Geometrik şekilleri tanıtmak,Sayı kavramının gelişimine katkıda bulunmak..
123,24TL
Vergiler Hariç:112,04TL
Konuşma Zamanı - EoloDil Becerisi Geliştirici Alıştırmalar 2+ yaş ve üzeri çocukların dil ve konuşma becerisi gelişimine yardımcı olacak  alıştırmaların yer aldığı kitap, eolo yayınlarından.Amaç Kelime hazinesini geliştirmek,Dil bilgisi kurallarına uygun iki ya da daha fazla sözcükten oluşan cü..
62,67TL
Vergiler Hariç:56,97TL
Noktadan Çizgiye Çalışma Defteri.Çizgi Çalışmaları Defteri. Çizgi çalışmaları hem okul öncesi dönemde hem de okul döneminin başlangıç evrelerinde çocuğunuza yardımcı olacak çalışmalardır. Çizgi çalışmaları, çocuğunuza kalem tutma ve kalemi düzgün kullanma alışkanlığı kazandırır. D..
36,07TL
Vergiler Hariç:32,79TL
Okul Öncesi Çizme Etkinlikleri.Arty Mause Aynısını Çizme. 3+ Yaş.Okul öncesi çizme çalışmaları etkinlik kitabı. Arty Mouse serisi, erken dönem çocuklarını sanat eşliğinde yaratıcılığın temeli olan çizim çalışmalarıyla tanıştırmaktadır. Aynısını Çizme Etkinlikleri ile çocuklar, Küçük kas kullanımı ..
92,52TL
Vergiler Hariç:84,11TL
Okul Öncesi Çizgi Etkinlikleri.Arty Mause Çizgi Etkinlikleri 3+Yaş.Okul öncesi çizgi etkinlik kitabı. Arty Mouse serisi, erken dönem çocuklarını sanat eşliğinde yaratıcılığın temeli olan çizim çalışmalarıyla tanıştırmaktadır. Çizgi Etkinlikleri ile çocuklar, Küçük kas kullanımı gerektiren hareketl..
92,52TL
Vergiler Hariç:84,11TL
Okul Öncesi Etkinlik Kitapları SetiArty Mause Etkinlik KitaplarıKesme etkinlik kitabı, sulu boya etkinlik kitabı, aynısı çizme kitabı, boyama etkinlik kitabı, çizgi etkinlik kitabı, yapıştırma etkinlik kitabı. 6 farklı etkinlik kitabı.Erken çocuklukta sanat yoluyla öğrenme. Eolo yayınlarından...
417,77TL
Vergiler Hariç:379,79TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)