Menü
Sepet

Montessori Eğitim Materyalleri

Ahşap Kesir Takımı 9 Renk.Kesirler konusu için tasarlanan ahşap kesir takımı, doğal ahşap malzemeden üretilmiştir. Tam, çeyrek, yarım ve diğer kesir çeşitlerinin karşılaştırılmasında kullanılır. Boyutu 33x33 cm...
79,00TL
Vergiler Hariç:66,95TL
Alfabe Rakam Öğrenme Kılavuz SetiAhşap Harf ve Rakam KalıplarıAlfabe rakam öğrenme kılavuz setinde 29 Harf kalıbı ve 10 adet rakam kalıbı mevcuttur. Alfabemizdeki 29 harfin büyük ve küçük yazılışları ile rakamların yazılışlarını öğrenmeye yardımcı olur. Ayrıca çocukların el ve parmak kaslarını geliş..
60,00TL
Vergiler Hariç:50,85TL
Onluk Taban Blokları.Renkli plastik bloklar. 1 Adet 1000 lik +10 Adet Yüzlük + 10 Adet Onluk + 80 Adet Birlik bloklar.Kutunun içinde dört ayrı renk bulunmaktadır.Onluk taban blokları ondalık kesirleri karşılaştırma, sıralama, ondalık kesirlerle toplama, çıkarma, çarpma ve bölme işlemlerini ..
49,00TL
Vergiler Hariç:41,53TL
Eğitici Çocuk Duvar Saati.25 cm Ahşap Çocuk Duvar Saati.Çocuklar için özel olarak tasarlanan ve saatleri okumayı kolaylaştıran, kolay okunan çocuk duvar saati. Analog saatleri okumak çocuklar için artık çok kolay. Canlı ve dikkat çekici renkleri ile çocuk odalarında, okullarda, sınıflarda zevkle k..
44,90TL
Vergiler Hariç:38,05TL
El kası geliştirme ve çizgi çalışmaları seti el kaslarını geliştirici çalışmalar yapmak ve yazı yazma becerisinin geliştirilmesi için tasarlanmıştır. Temel çizgi çalışmaları basitten zora doğru düzenlenmiştir. İlkokul 1.sınıf çizgi çalışmaları temel alınarak hazırlanmıştır. Çizgi çalışmaları seti 15..
39,00TL
Vergiler Hariç:33,05TL
Kesir takımı. Mini Ahşap Kesir Takımı.10 cm boyutundaki ahşap mini kesir takımı 21 parçadan oluşmaktadır.Mini Kesir Takımı, öğrencilerin evde okulda rahatça kullanabileceği ve çantasında kolayca taşıyabileceği boyutta tasarlandı. Tam, Yarım,Çeyrek Kavramlarını somutaştırabilir.İlkokul 2.sınıf, 3.sın..
13,90TL
Vergiler Hariç:11,78TL
Montessori ahşap meyveler boncuk dizme, ip geçirme beceri seti 57 adet ahşap meyveden oluşmaktadır.Ahşap ipe meyve dizme oyunu ebat ölçüleri 28x21x4 cm Ahşap meyve dizme oyunu tamamı ahşap malzemeden imal edilmektedir. Hem ipe dizme oyunu hemde aynı meyveleri bularak eşleşme oyunudur. En çok..
80,00TL
Vergiler Hariç:67,80TL
Montessori Kase ve Cımbız Aktarma Seti Maşa ile Aktarma SetiSet İçeriği 6 Adet Renkli Cımbız/Maşa 6 Adet Renkli Kase/Tabak 100 Adet Renkli 2cm Ponpon Hediye Aktarma Seti İle Yapılabilecek Etkinliklerin Faydaları İnce Motor Becerileri, El Göz Koordinasyonu, Konsantrasyon, Renk Çalışması, S..
70,00TL
Vergiler Hariç:59,32TL
Mıknatıslı Kesir TakımıAhşap Kesir Modeli 25 cmMontessori Ahşap Kesir Takımı matematik dersi kesirler konusu için özel tasarlandı. Kesir modeli aynı zamanda parça bütün ilişkisi ve eşleştirme becerilerinin kazandırılmasında kullanılabilir. Magnet Mıknatıslı Kesir Takımı mıknatıs özelliği ile manyeti..
64,90TL
Vergiler Hariç:55,00TL
Rakam Öğrenme ve Aktarma Seti. 11 Adet Ahşap Rakam Kalıbı. Renkli Ponponlar.Pullar. Aktarma Cımbızı/Maşa.Kase. Montessori Rakam öğrenme seti, temel matematik kavramlarını geliştirmek, sayıları ve rakamları öğrenmek, şekil ve renk algılamayı kolaylaştırmak, azlık çokluk kavramlarının öğretimi için ..
68,99TL
Vergiler Hariç:58,47TL
Montessori Rakamlar İp Geçirme Okul Öncesi Beceri SetiOkul öncesi, ilkokul 1. sınıf ve özel eğitim öğrencileri için özel olarak hazırlanan rakamlar ip geçirme etkinliği ile çocuklar hem rakamların yazılış yönlerini kavrayacak, hem de ip geçirme becerileri ile çocukların ince motor becerileri gelişec..
39,00TL
Vergiler Hariç:33,05TL
Ahşap Onluk Taban Blokları. Birlik, onluk, yüzlük  mıknatıslı taban bloklar.Matematik dersinde sayı modelleme, toplama ve çıkarma işlemleri yapmada kullanılan ve somutlaştırmayı kolaylaştıran onluk taban blokları. Ahşap malzemeden üretilen onluk taban blokları mıknatıslı/mıknatıssız seçenekler..
64,99TL
Vergiler Hariç:55,08TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)