Menü
Sepet

Türkçe Eğitim Materyalleri

İlkokul, okul öncesi ve özel eğitim sınıfları ve öğrencileri için öğrenmeyi kolaylaştıracak ve eğlendirici hale getirecek Türkçe eğitim materyalleri ile dersler çok daha eğlenceli ve öğretici. Derslere yardımcı olacak eğitim materyalleri ile Türkçe dersleri daha eğlenceli ve akılda kalıcı olacak.

Türkçe eğitim materyalleri kategorimizde resimli deyimler ve atasözleri kartları, magnet noktalama işaretleri, magnet alfabe harfler gibi ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Ayrıca hikaye küpleri, hecematik, çizgi çalışmaları etkinlikleri, magnet hece seti gibi Türkçe eğitim materyalleri uygun fiyatlarla okhool.com'da.

Birbirinden eğlenceli, eğitici ve öğretici Türkçe eğitim materyalleri okhool'da sizleri bekliyor.

Ben Yazarım / Öykü Tamamlama.İlkokul 3. Sınıf.Aziz Sivaslıoğlu - Özyürek Yayınevi.İlkokul 3. Sınıf Düzeyinde Öykü - Şiir Tamamlama, Başlık Bulma. Yazarlığa İlk Adım. Kendi Hikayeni Yaz. Kağıt Kapak: 64 sayfaYayıncı: Özyürek Yayınevi (1 Ocak 2016)Dil: TürkçeISBN-10: 9754768587ISBN..
28,33TL
Vergiler Hariç:25,76TL
Bilkart. İlkokul Konuları Özet Not Defteri.İlkokul 2. Sınıf, 3. Sınıf Türkçe konuları, Matematik konuları ve Hayat Bilgisi Konu Özetleri. Çarpim tablosu, Ritmik sayma, Es anlamlı kelimeler, Zit anlamlı kelimeler, Es sesli kelimeler, Geometrik Cisimler, İngilizce sayilar, İngilizce renkler, Zaman kav..
35,00TL
Vergiler Hariç:29,17TL
Güzel Türkçem Dizisi-1. Noktalama İşaretleri.10 Kitap ve Test Kitapçığından oluşan bu set Özyürek Yayınevinden.3. Sınıflar için tavsiye edilen bu set, 2. sınıf ve 4.sınıflar için de öğrenci seviyesine göre uygun olabilmektedir.Bilgi Perisi – NoktaKompozisyon – VirgülDoğum Günü – Noktalı Virgül-İki N..
167,09TL
Vergiler Hariç:151,90TL
Harf Hece Kelime Treni Magnet Set.1 Lokomotif ve 5 Adet Vagon magnetten oluşur. Yaz Sil Özelliklidir.1. sınıf Harf, hece, kelime yazma ve cümle oluşturma çalışmaları için hazırlanmıştır. Okuma yazma çalışmalarını dikkat çekici ve eğlenceli hale getiren harf, hece, kelime ve cümle treni mıknatıs yapı..
75,00TL
Vergiler Hariç:62,50TL
Hecematik.1. Sınıf Okuma Yazma Etkinlik Defteri. Hecematik ilkokul 1.sınıf okuma ve yazma öğretimi için özel olarak tasarlanmıştır. Sesi hissetme, sesi tanıma ve ayırt etme, harf öğretimi, harflerden heceler, hecelerden kelimeler oluşturma, okuma ve yazma çalışmaları yapılabilen bir eğitim m..
98,07TL
Vergiler Hariç:81,72TL
Kılavuz çizgili yazı defteri. İlkokul 1. sınıf dik kılavuz çizgili defter.Yeni Türkçe programına uygun Dik Kılavuz Çizgili güzel yazı defteri. 48 Sayfa 24 Yaprak.İlkokul 1. Sınıfta Yazı Defteri olarak kullanılan dik kılavuz çizgili defter, harflerin doğru aralıklara yazılmasına ve kuralına uygun ola..
55,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Kitap Özet Defteri.Kitap özet defteri öğrencilerin okudukları kitapların özetini, kahramanlarını, zamanını, olayları ve mekanları not alabileceği, 62 sayfa ve 30 kitap kapasiteli bir defterdir. Özet çıkarma defteri çocukların okudukları kitapları daha iyi anlamaları ve hatırlamalarına yardımcı olur...
59,00TL
Vergiler Hariç:49,17TL
Magnet Noktalama İşaretleri. Magnet Mıknatıslı Noktalama İşareti. 15 Adet Eğitici Magnet 5x7cm Magnet Noktalama İşaretleri Akıllı Tahta ve Manyetik Özellikli Beyaz Tahtalara, Buzdolaplarına ve Mıknatısın Yapıştığı Her Yere Yapışır. Üç N..
35,00TL
Vergiler Hariç:29,17TL
Resimli Atasözü Kartları.Pötikare Yayıncılık Atasözü Kartları.Atasözlerini eğlenceli bir şekilde ve oyunla öğrenin. Resimli atasözleri 50 karttan oluşuyor. Kartların bir yüzünde atasözünü anlatan bir çizim yer almaktadır. Diğer yüzde ise atasözünü tahmin etmek için seçenekler, atasözünün kendisi ve ..
75,00TL
Vergiler Hariç:68,18TL
Atasözleri ve Deyimler Kartları Resimli.Pötikare Yayınları.Atasözü Kartları - 50 Adet.Deyimler Kartları - 50 Adet. Atasözlerini eğlenceli bir şekilde ve oyunla öğrenin. Resimli atasözleri 50 karttan oluşuyor. Kartların bir yüzünde atasözünü anlatan bir çizim yer almaktadır. Diğer yüzde ise atasö..
145,00TL
Vergiler Hariç:131,82TL
Resimli Deyim Kartları.Pötikare Yayıncılık Resimli Deyim Kartları.50 Karttan oluşan resimli deyimler ile deyimleri eğlenerek kolayca öğrenin. Kartların bir yüzünde deyimi anlatan bir çizim yer almaktadır. Diğer yüzde ise deyimi tahmin etmek için seçenekler, deyimin kendisi ve anlamı bulunmaktadır. H..
75,00TL
Vergiler Hariç:68,18TL
Türkçe Köyü.3. ve 4. Sınıf Türkçe Konuları ile Hikayeler.10 Kitap. Değerlendirme Kitapçığı Hediyeli.64 Sayfa. Model Çocuk Yayınları. Anlam BilgisiSözcükte AnlamDeyimler AtasözleriCümlede AnlamParçada AnlamYazım BilgisiNoktalama İşaretleriYabancı KelimelerDil BilgisiHikâye..
169,01TL
Vergiler Hariç:153,64TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)