Menü
Sepet

Özel Eğitim Materyalleri

Özel eğitime ihtiyacı olan çocuklar için özel tasarlanmış eğitim materyalleri, eğitici oyuncaklar, kas ve beceri geliştirici materyaller ve daha fazlası Okhool'da.

Hafif ve orta düzey engelli, otizm ve down sendromlu öğrencilere yönelik özel eğitim materyalleri tasarlama, üretme ve temin etme çalışmalarımız devam etmektedir.

Özel Eğitim Materyal örnekleri denilince aklımıza önce ince motor kas gelişim materyalleri, dikkat geliştirme setleri, ifade ve konuşma becerilerini geliştirici materyaller gelmektedir. Sayfamızda zihinsel engelliler için materyal örnekleri bulabilirsiniz.

Okhool.com'da özel eğitim sınıfında olması gereken, engellilere yönelik materyaller ile özgün ve eğitici materyaller öğretmen ve velilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirilmeye devam edilecektir.

Alfabe Rakam Öğrenme Kılavuz SetiAhşap Harf ve Rakam KalıplarıAlfabe rakam öğrenme kılavuz setinde 29 Harf kalıbı ve 10 adet rakam kalıbı mevcuttur. Alfabemizdeki 29 harfin büyük ve küçük yazılışları ile rakamların yazılışlarını öğrenmeye yardımcı olur. Ayrıca çocukların el ve parmak kaslarını geliş..
68,99TL
Vergiler Hariç:58,47TL
DİL VE KONUŞMA AKTİVİTELERİ  AKTİVİTE GÜNLÜĞÜM 1 PÖTİKARE YAYINCILIKÇocuğunuzun ilk üç yılı, zihinsel gelişimi açısından çok önemlidir. Zihinsel gelişimin yaklaşık %80’i, bu üç yılda tamamlanır. Doğumdan sonraki ilk aylarda bebek kendisi bir takım sesler çıkarırken, büyüdükçe dışarıdan duyduğu ..
29,00TL
Vergiler Hariç:26,85TL
El kası geliştirme ve çizgi çalışmaları seti el kaslarını geliştirici çalışmalar yapmak ve yazı yazma becerisinin geliştirilmesi için tasarlanmıştır. Temel çizgi çalışmaları basitten zora doğru düzenlenmiştir. İlkokul 1.sınıf çizgi çalışmaları temel alınarak hazırlanmıştır. Çizgi çalışmaları seti 15..
45,01TL
Vergiler Hariç:38,14TL
Geçersiz ParalarEğitici Para SetiGeçersiz para, düğün parası olarak da kullanılan geçersiz paralar, matematik dersi paralarımız konusu için kullanılmaktadır. Çocukların paraları tanıması ve öğrenmesi, alışveriş yapma becerisi, para üstü alma-verme becerisi, ritmik sayma becerileri geliştirme gibi eğ..
30,00TL
Vergiler Hariç:25,42TL
Hecematik.1. Sınıf Okuma Yazma Etkinlik Defteri. Hecematik ilkokul 1.sınıf okuma ve yazma öğretimi için özel olarak tasarlanmıştır. Sesi hissetme, sesi tanıma ve ayırt etme, harf öğretimi, harflerden heceler, hecelerden kelimeler oluşturma, okuma ve yazma çalışmaları yapılabilen bir eğitim mater..
45,00TL
Vergiler Hariç:38,14TL
Hecematik Mini.1. Sınıf Okuma Yazma Çalışma Defteri.Hecematik ilkokul 1. sınıf okuma ve yazma öğretimi için özel olarak tasarlanmıştır. Sesi hissetme, sesi tanıma ve ayırt etme, harf öğretimi, harflerden heceler, hecelerden kelimeler oluşturma, okuma ve yazma çalışmaları yapılabilen bir eğitim mater..
39,00TL
Vergiler Hariç:33,05TL
Keçe Takvim Takvimi Öğreniyorum - Tox Keçe Pano ve Takvim. Ay-Gün-Yıl. Günler, Aylar ve Hava Durumu. Okul Öncesi Takvim, İlkokul Takvim. Kaliteli Keçeden Üretilmiştir. 1 Keçe - Kumaş Pano.  43 Adet Keçe Takvim Parçası. Yıllar, Aylar, Günler, Hava Durumu. Çocukların panoda gerekli değişi..
140,00TL
Vergiler Hariç:129,63TL
Resimli Alfabe Mıknatıslı Harfler. Magnet Alfabe Seti. 29 Büyük 29 Küçük Manyetik Harf (5cmx9cm).0-9 Renkli Manyetik Rakamlar (4,7cmx6,7cm).Mıknatıslı (Mıknatıs yapışan her yere yapışır).Evde ve Okulda Kullanıma Uygun (Kullanacağınız yüzeyi önceden deneyiniz).Yüksek Kalite Ofset Baskı.1. sınıf okuma..
60,00TL
Vergiler Hariç:50,85TL
Magnet Harfler Resimli Alfabe Mega Set. Mıknatıslı Mega Harf Seti. 29 Adet Mıknatıslı Dik Temel Büyük Harf (1 Takım). 58 Adet Mıknatıslı Dik Temel Küçük Harfler (2 Takım). 10 Adet Mıknatıslı Rakam (1 Takım).Ekstra Sesli Harfler(a,e,ı,i,o,ö,u,ü).Boyutlar: 5cmx9cm Mıknatıslı (Mıknatıs Yapışan Her..
85,00TL
Vergiler Hariç:72,03TL
Geçersiz Magnet Paralar.Eğitici Magnet Para Seti.Para öğretiminde, alışveriş oyunlarında akıllı tahta, buzdolabı, manyetik özellikli yazı tahtalarına ve metal yüzeylere kolayca yapışan magnet paraları kullanabilirsiniz.Paralarımız konusu magnet para seti 12 parçadan oluşmaktadır. Her bir kağıt ve ma..
15,00TL
Vergiler Hariç:12,71TL
Magnet Takvim ve Mevsim Köşesi.Okul Öncesi ve İlkokul Mevsim Seti.Mevsimler köşesi ve takvim olarak kullanılabilen magnet takvim seti içerisinde mevsimler, aylar, günler, tarihler, hava durumu magnetleri mevcuttur. Mevsim Köşesi olarak da kullanılabilen set tamamen mıknatıslı olup, akıllı tahta, buz..
68,99TL
Vergiler Hariç:58,47TL
Magnet Mıknatıslı Matematik Etkinlik Seti 60 Adet Renkli Mıknatıslı Eva Küp 2 Set Manyetik Rakamlar1 Set Manyetik Matematik İşaretleri Renkli Küpler İle Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme İşlemleri Yapabilirsiniz. Ayrıca Örüntü Oluşturma, Kare, Dikdörtgen Alan Hesaplaması, Simetri, Görsel Uzamsal Algı..
49,00TL
Vergiler Hariç:41,53TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)