Menü
Sepet

Özel Eğitim Materyalleri

Özel eğitime ihtiyacı olan çocuklar için özel tasarlanmış eğitim materyalleri, eğitici oyuncaklar, kas ve beceri geliştirici materyaller ve daha fazlası Okhool'da.

Hafif ve orta düzey engelli, otizm ve down sendromlu öğrencilere yönelik özel eğitim materyalleri tasarlama, üretme ve temin etme çalışmalarımız devam etmektedir.

Özel Eğitim Materyal örnekleri denilince aklımıza önce ince motor kas gelişim materyalleri, dikkat geliştirme setleri, ifade ve konuşma becerilerini geliştirici materyaller gelmektedir. Sayfamızda zihinsel engelliler için materyal örnekleri bulabilirsiniz.

Okhool.com'da özel eğitim sınıfında olması gereken, engellilere yönelik materyaller ile özgün ve eğitici materyaller öğretmen ve velilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirilmeye devam edilecektir.

Alfabe Rakam Öğrenme Kılavuz Seti.Ahşap Harf ve Rakam Kalıpları.Alfabe rakam öğrenme kılavuz setinde 29 Harf kalıbı ve 10 adet rakam kalıbı mevcuttur. Ahsap harf ve rakam kalıpları, alfabemizdeki 29 harfin büyük ve küçük yazılışları ile rakamların yazılışlarını öğrenmeye yardımcı olur. Ayrıca çocukl..
180,00TL
Vergiler Hariç:150,00TL
Dikkatli Parmaklar Dikkat ve Beceri Oyunu.Okul öncesi çocukların için dikkat ve beceri gelişimini destekleyen Dikkatli Parmaklar oyunu, parmaklara geçirilen renkli toka - lastikler ile oynanan harika bir oyundur. El ve göz koordinasyon becerileri, dikkat ve odaklanma becerileri, renk eşleme, ince mo..
135,00TL
Vergiler Hariç:112,50TL
DİL VE KONUŞMA AKTİVİTELERİ  AKTİVİTE GÜNLÜĞÜM 1 PÖTİKARE YAYINCILIKÇocuğunuzun ilk üç yılı, zihinsel gelişimi açısından çok önemlidir. Zihinsel gelişimin yaklaşık %80’i, bu üç yılda tamamlanır. Doğumdan sonraki ilk aylarda bebek kendisi bir takım sesler çıkarırken, büyüdükçe dışarıdan duyduğu ..
75,05TL
Vergiler Hariç:68,23TL
El kası geliştirme ve çizgi çalışmaları seti.El kaslarını geliştirici çalışmalar yapmak ve yazı yazma becerisinin geliştirilmesi için tasarlanmıştır. Temel çizgi çalışmaları basitten zora doğru düzenlenmiştir. İlkokul 1.sınıf çizgi çalışmaları temel alınarak hazırlanmıştır. Çizgi çalışmaları seti 15..
95,00TL
Vergiler Hariç:79,17TL
Geçersiz Oyuncak Para.Eğitici Geçersiz  Oyuncak Para Seti.Geçersiz para, düğün parası olarak da kullanılan geçersiz oyuncak paralar, matematik dersi paralarımız konusu için kullanılmaktadır. Çocukların paraları tanıması ve öğrenmesi, alışveriş yapma becerisi, para üstü alma-verme becerisi, ritm..
75,00TL
Vergiler Hariç:62,50TL
Hecematik.1. Sınıf Okuma Yazma Etkinlik Defteri. Hecematik ilkokul 1.sınıf okuma ve yazma öğretimi için özel olarak tasarlanmıştır. Sesi hissetme, sesi tanıma ve ayırt etme, harf öğretimi, harflerden heceler, hecelerden kelimeler oluşturma, okuma ve yazma çalışmaları yapılabilen bir eğitim m..
98,07TL
Vergiler Hariç:81,72TL
Hecematik Mini.1. Sınıf Okuma Yazma Çalışma Defteri.Hecematik ilkokul 1. sınıf okuma ve yazma öğretimi için özel olarak tasarlanmıştır. Sesi hissetme, sesi tanıma ve ayırt etme, harf öğretimi, harflerden heceler, hecelerden kelimeler oluşturma, okuma ve yazma çalışmaları yapılabilen bir eğitim ma..
99,00TL
Vergiler Hariç:82,50TL
İp Geçirme Beceri Seti İngilizce Rakamlar.Ahşap Rakam Öğrenme ve Beceri Seti.İp geçirme beceri seti ingilizce rakamlar okul öncesi, 1.sınıf ve özel eğitim öğrencileri için özel olarak hazırlanmıştır. Rakamlar ip geçirme etkinliği çocukların rakamları tanımasına ve öğrenmesine yardımcı olur..
110,00TL
Vergiler Hariç:91,67TL
İp Geçirme Şekiller Montessori Beceri Seti.İp geçirme şekiller beceri seti okul öncesi, ilkokul 1. sınıf ve özel eğitim öğrencileri için özel olarak hazırlanmıştır. Şekiller ip geçirme beceri seti, çocukların geometrik şekilleri tanımasını kolaylaştırır.  İp geçirme etkinliği çocukların şekille..
110,00TL
Vergiler Hariç:91,67TL
Kase ve Cımbız Aktarma Seti. Montessori Aktarma Seti.6 Adet Renkli Cımbız - Maşa. 6 Adet Renkli Kase-Tabak.Aktarma Seti İle Yapılabilecek Etkinliklerin Faydaları.Aktarma seti ince motor becerileri ve el göz koordinasyonu geliştirir. Konsantrasyon ve dikkati artırır. Renk çalışması, sıralama - e..
156,42TL
Vergiler Hariç:130,35TL
Keçe Takvim. Takvimi Öğreniyorum - Tox. Keçe Pano ve Takvim. Ay-Gün-Yıl. Günler, Aylar ve Hava Durumu. Okul Öncesi Takvim, İlkokul Takvim. Kaliteli Keçeden Üretilmiştir. 1 Keçe - Kumaş Pano.  43 Adet Keçe Takvim Parçası. Yıllar, Aylar, Günler, Hava Durumu. Çocukların panoda gerekli değ..
349,00TL
Vergiler Hariç:317,27TL
Resimli Alfabe Mıknatıslı Harfler. Magnet Alfabe Seti. 29 Büyük 29 Küçük Manyetik Harf (5cmx9cm).0-9 Renkli Manyetik Rakamlar (4,7cmx6,7cm).Mıknatıslı (Mıknatıs yapışan her yere yapışır).Evde ve Okulda Kullanıma Uygun (Kullanacağınız yüzeyi önceden deneyiniz).Yüksek Kalite Ofset Baskı.1. sınıf okuma..
159,00TL
Vergiler Hariç:132,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)