Menü
Sepet

Öğrenci Hediye Motivasyon

Öğrenci Hediye Motivasyon Ürünleri.

Öğrencilere hediyeler. Başarılı öğrencilere hediyeler. Etkinlik hediyeleri. Okuma bayramı hediyeleri. Eğitici hediyeler. İlkokul öğrencisine eğitici hediye çeşitleri.1. sınıf öğrenci hediyeleri. Okuma yazma hediyeleri. Karne kılıfı ve karne dosyası örnekleri. ve daha fazla motivasyon ürünleri okhool'da.

Artık Okuyorum Okuma Bayramı Rozeti.50 mm okuyorum rozeti. 1. sınıf okuma bayramı hediyesi olarak kullanılan okuyorum rozetleri 50 mm olup, kaliteli baskıdır...
8,50TL
Vergiler Hariç:7,73TL
Aferin Rozeti.50 mm. Başarı rozeti. Öğrenci motivasyon rozeti...
8,50TL
Vergiler Hariç:7,73TL
Artık Okuyorum Rozeti Kız ve Erkek.Okuma Bayramı Motivasyon Rozetleri. Kız ve Erkek Çocuk Temalı 50 mm Rozet.1. sınıf Okuma Bayramı etkinliklerinde kullanılan ve okumaya geçen çocuklar için küçük ama etkili bir motivasyon aracı olan okuma rozetleri, kız çocuk ve erkek çocuk temalı modeli ile okhool...
8,50TL
Vergiler Hariç:7,73TL
Artık Okuyorum Yazıyorum Rozet ABC.Okuma Bayramı Rozeti.Okuyorum rozeti 50 mm. 1. sınıf okuma bayramı hediyesi olarak kullanılan okuyorum rozetleri 50 mm olup, kaliteli baskıdır...
8,50TL
Vergiler Hariç:7,73TL
Çarpım Tablosu Anahtarlık 10 Kart.Çarpım tablosu ve ritmik saymalar için eğlenceli bir eğitim materyali. Toplam 10 Adet arkalı önlü çarpım tablosu ve ritmik sayma kartlarından oluşan anahtarlık ile çocuklar hem ritmik saymaları hem de çarpım tablosunu kolayca öğrenecek, ezberleyecek.Çarpım tablosu k..
30,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Çarpım Tablosu Ahşap Anahtarlık.Ritmik Saymalar ve Çarpım Tablosu.1'den 10'a kadar çarpım tablosu ve ritmik saymaları kolaylıkla ezberlemeye yardımcı anahtarlık tasarımlı eğitim materyali. Çarpım tablosu alıştırmaları için özel olarak tasarlanan ritmik sayma çarkları çarpım tablosunu hızlı ve kola..
35,54TL
Vergiler Hariç:29,61TL
Çarpım Tablosu ve Ritmik Sayma Yelpaze. Ritmik Saymalar.Çarpım Tablosu.İngilizce Rakamların Okunuşları.Türk Büyükleri.Açı Ölçer.Cetvel.Romen Rakamları...
45,00TL
Vergiler Hariç:37,50TL
Çarpım Tablosu ve Ritmik Sayma Anahtarlık Çarpım Tablosu ve Ritmik Sayma Anahtarlık
Çok Satılan
Çarpım Tablosu ve Ritmik Sayma Anahtarlık. Çarpım tablosu ve ritmik saymalar. Eğlenceli bir eğitim materyali olan çarpım tablosu kartları 5 adet arkalı önlü yuvarlak karttan oluşmaktadır. 1'den 10 a kadar ritmik saymalar ve çarpım tablosu ezberleme için özel olarak hazırlanmıştır. Çarpım tablosu kar..
19,90TL
Vergiler Hariç:16,58TL
Eğitici Çocuk Duvar Saati.25 cm Ahşap Çocuk Duvar Saati.Çocuklar için özel olarak tasarlanan ve saatleri okumayı kolaylaştıran, kolay okunan çocuk duvar saati. Analog saatleri okumak çocuklar için artık çok kolay. Canlı ve dikkat çekici renkleri ile çocuk odalarında, okullarda, sınıflarda zevkle k..
120,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Harf Hece Kelime Treni Magnet Set.1 Lokomotif ve 5 Adet Vagon magnetten oluşur. Yaz Sil Özelliklidir.1. sınıf Harf, hece, kelime yazma ve cümle oluşturma çalışmaları için hazırlanmıştır. Okuma yazma çalışmalarını dikkat çekici ve eğlenceli hale getiren harf, hece, kelime ve cümle treni mıknatıs yapı..
75,00TL
Vergiler Hariç:62,50TL
Hecematik 1. Sınıf Okuma Anahtarlığı Hecematik 1. Sınıf Okuma Anahtarlığı
Çok Satılan
İlkokul 1. Sınıf Okuma Anahtarlığı.1. Sınıflar için tasarlanan okuma anahtarlığı ile okuma yazma çalışmaları artık çok daha eğlenceli. Her harf ile ile ilgili resimler ve kelimelerden oluşan anahtarlık ile okuma yazma çalışmaları yapılabilir. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak hazırlana..
35,00TL
Vergiler Hariç:29,17TL
İngilizce Kelime Kartları.English Vocabulary Cards.Eğlenceli Hayvanlar İle İngilizce Öğreniyorum.En çok kullanılan ingilizce kelimeler ile hazırlanan resimli kelime kartları ilkokul çocuklarına tavsiye edilmektedir. İngilizce kelime kartları meb müfredatına uygun ingilizce kelimelerden olu..
69,00TL
Vergiler Hariç:57,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 34 (3 Sayfa)