Menü
Sepet

Matematik Eğitim Materyalleri

Matematik Eğitim Materyalleri.

Matematikte formüller kolay kolay değişmiyor ama eğitimdeki doğru bildiklerimizin yerine yenileri geliyor. Eski tarz eğitim anlayışı artık yerini materyallerin etkin kullanıldığı, etkinlik ve oyun temelli, interaktif bir eğitim anlayışına bırakıyor.

Okhool.com Yeni Nesil Matematik eğitimi anlayışı ile matematik derslerinde öğrencilerin en çok zorlandıkları konuları tasarlamış olduğu eğitim materyalleri ile eğlenceli ve kolay bir hale getiriyor.

Kesir Takımı, Eğitici Magnet Para Seti, Saat Modeli, Yüzlük Tablo, Onluk Taban Blokları, Magnet Rakamlar, birim küpler, Geometrik Şekiller, İnteraktif Çarpım Tablosu, Ritmik Sayma ve Çarpım Tablosu Anahtarlık, Geometri Tahtası, Görsel Çarpım Tablosu Kartları. 

Montessori materyalleri, yeni nesil eğitim materyalleri, eğitici oyunlar, eğitici materyaller okhool.com da bulabilirsiniz. Okul Öncesi matematik etkinliklerinde kullanabileceğiz materyaller örneklerini inceleyebilirsiniz. İlkokul 1,2,3 ve 4.sınıf  matematik materyalleri ve etkinlikleri, özel eğitim rakam öğretimi, matematik becerileri materyalleri tasarlamaya devam ediyoruz.

Yeni nesil matematik materyalleri, montessori eğitim materyalleri, İlkokul 1-2-3-4. Sınıf matematik eğitimi materyalleri ve eğitici materyaller için matematik kategorimize göz atın.

Eğitim Materyalleri fiyatları,eğitim materyalleri modelleri ve eğitim materyalleri çeşitleri okhool'da. En ucuz eğitim materyalleri seçenekleri için sitemizi inceleyin.

Ahşap Çarpım Tablosu Oyunu.Çarpım tablosu alıştırmaları için eğitici ahşap çarpım tablosu oyunu. Çarpım tablosu oyununda renkli pulların ön yüzünde çarpma işlemleri, arka yüzünde cevapları bulunmaktadır. Ahşap çarpım tablosu ile aynı zamanda ritmik sayma çalışmaları da yapılabilmektedir. Çarpım tabl..
249,00TL
Vergiler Hariç:207,50TL
Kesir Takımı Ahşap.Ahsap Puzzle Kesir Takımı 9 Renk.Kesirler konusu için tasarlanan ahşap kesir takımı, doğal ahşap malzemeden üretilmiştir. Tam, çeyrek, yarım ve diğer kesir çeşitlerinin karşılaştırılmasında kullanılır. Boyutu 33x33 cm...
249,00TL
Vergiler Hariç:207,50TL
Onluk Taban Blokları.Renkli plastik bloklar. 1 Adet 1000 lik +10 Adet Yüzlük + 10 Adet Onluk + 100 Adet Birlik bloklar.Kutunun içinde dört ayrı renk bulunmaktadır.Onluk taban blokları ondalık kesirleri karşılaştırma, sıralama, ondalık kesirlerle toplama, çıkarma, çarpma ve bölme işlemlerini..
180,00TL
Vergiler Hariç:150,00TL
Bilkart. İlkokul Konuları Özet Not Defteri.İlkokul 2. Sınıf, 3. Sınıf Türkçe konuları, Matematik konuları ve Hayat Bilgisi Konu Özetleri. Çarpim tablosu, Ritmik sayma, Es anlamlı kelimeler, Zit anlamlı kelimeler, Es sesli kelimeler, Geometrik Cisimler, İngilizce sayilar, İngilizce renkler, Zaman kav..
35,00TL
Vergiler Hariç:29,17TL
Çarpım Tablosu. Akıllı Kağıt Tahta.Çarpım tablosu alıştırmaları için yazılıp silinebilir, duvara tutunma özellikli akıllı kağıt. 100×100 Boyutundadır. (Şeffaf)Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Beyaz Tahta Kalemleri Kulla..
180,00TL
Vergiler Hariç:150,00TL
Çarpım Tablosu Anahtarlık 10 Kart.Çarpım tablosu ve ritmik saymalar için eğlenceli bir eğitim materyali. Toplam 10 Adet arkalı önlü çarpım tablosu ve ritmik sayma kartlarından oluşan anahtarlık ile çocuklar hem ritmik saymaları hem de çarpım tablosunu kolayca öğrenecek, ezberleyecek.Çarpım tablosu k..
30,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Çarpım Tablosu Ahşap Anahtarlık.Ritmik Saymalar ve Çarpım Tablosu.1'den 10'a kadar çarpım tablosu ve ritmik saymaları kolaylıkla ezberlemeye yardımcı anahtarlık tasarımlı eğitim materyali. Çarpım tablosu alıştırmaları için özel olarak tasarlanan ritmik sayma çarkları çarpım tablosunu hızlı ve kola..
35,54TL
Vergiler Hariç:29,61TL
Çarpım Tablosu ve Ritmik Sayma Yelpaze. Ritmik Saymalar.Çarpım Tablosu.İngilizce Rakamların Okunuşları.Türk Büyükleri.Açı Ölçer.Cetvel.Romen Rakamları...
45,00TL
Vergiler Hariç:37,50TL
Çarpım Tablosu ve Ritmik Sayma Anahtarlık Çarpım Tablosu ve Ritmik Sayma Anahtarlık
Çok Satılan
Çarpım Tablosu ve Ritmik Sayma Anahtarlık. Çarpım tablosu ve ritmik saymalar. Eğlenceli bir eğitim materyali olan çarpım tablosu kartları 5 adet arkalı önlü yuvarlak karttan oluşmaktadır. 1'den 10 a kadar ritmik saymalar ve çarpım tablosu ezberleme için özel olarak hazırlanmıştır. Çarpım tablosu kar..
19,90TL
Vergiler Hariç:16,58TL
Çarpım Tablosu ve Ritmik Sayma Panosu. Çarpım tablosu ezberleme çalışmaları ve ritmik saymalar yapabileceğiniz pano, çarpım tablosu kartları ile birlikte geliyor.Evde ve okullarda kullanılan çarpım tablosu ve ritmik sayma panosu Türkiye'de ilk ve tek olarak Okhool.com'da. Çarpım tablosu panosu ..
245,00TL
Vergiler Hariç:204,17TL
Eğitici Çocuk Duvar Saati.25 cm Ahşap Çocuk Duvar Saati.Çocuklar için özel olarak tasarlanan ve saatleri okumayı kolaylaştıran, kolay okunan çocuk duvar saati. Analog saatleri okumak çocuklar için artık çok kolay. Canlı ve dikkat çekici renkleri ile çocuk odalarında, okullarda, sınıflarda zevkle k..
120,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Eğitici Çocuk Duvar Saati.25 cm Ahşap Çocuk Duvar Saati.Çocuklar için özel olarak tasarlanan ve saatleri okumayı kolaylaştıran, kolay okunan çocuk duvar saati. Analog saatleri okumak çocuklar için artık çok kolay. Canlı ve dikkat çekici renkleri ile çocuk odalarında, okullarda, sınıflarda zevkle ku..
106,59TL
Vergiler Hariç:88,83TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 44 (4 Sayfa)