Menü
Sepet

Matematik Eğitim Materyalleri

Matematik Eğitim Materyalleri

Matematikte formüller kolay kolay değişmiyor ama eğitimdeki doğru bildiklerimizin yerine yenileri geliyor. Eski tarz eğitim anlayışı artık yerini materyallerin etkin kullanıldığı, etkinlik ve oyun temelli, interaktif bir eğitim anlayışına bırakıyor.

Okhool.com Yeni Nesil Matematik eğitimi anlayışı ile matematik derslerinde öğrencilerin en çok zorlandıkları konuları tasarlamış olduğu eğitim materyalleri ile eğlenceli ve kolay bir hale getiriyor.

Kesir Takımı, Eğitici Magnet Para Seti, Saat Modeli, Yüzlük Tablo, Onluk Taban Blokları, Magnet Rakamlar, birim küpler, Geometrik Şekiller, İnteraktif Çarpım Tablosu, Ritmik Sayma ve Çarpım Tablosu Anahtarlık, Geometri Tahtası, Görsel Çarpım Tablosu Kartları. 

Montessori materyalleri, yeni nesil eğitim materyalleri, eğitici oyunlar, eğitici materyaller okhool.com da bulabilirsiniz. Okul Öncesi matematik etkinliklerinde kullanabileceğiz materyaller örneklerini inceleyebilirsiniz. İlkokul 1,2,3 ve 4.sınıf  matematik materyalleri ve etkinlikleri, özel eğitim rakam öğretimi, matematik becerileri materyalleri tasarlamaya devam ediyoruz.

Yeni nesil matematik materyalleri, montessori eğitim materyalleri, İlkokul 1-2-3-4. Sınıf matematik eğitimi materyalleri ve eğitici materyaller için matematik kategorimize göz atın.

Eğitim Materyalleri fiyatları,eğitim materyalleri modelleri ve eğitim materyalleri çeşitleri okhool'da. En ucuz eğitim materyalleri seçenekleri için sitemizi inceleyin.

Çarpım tablosu alıştırmaları için eğitici ahşap çarpım tablosu oyunu. Çarpım tablosu oyununda renkli pulların ön yüzünde çarpma işlemleri, arka yüzünde cevapları bulunmaktadır. Ahşap çarpım tablosu ile aynı zamanda ritmik sayma çalışmaları da yapılabilmektedir. Çarpım tablosunun mantığını kavramaya ..
64,90TL
Vergiler Hariç:55,00TL
Bilkart. İlkokul Konuları Özet Not Defteri.İlkokul 2. Sınıf, 3. Sınıf Türkçe konuları, Matematik konuları ve Hayat Bilgisi Konu Özetleri. Çarpim tablosu, Ritmik sayma, Es anlamlı kelimeler, Zit anlamlı kelimeler, Es sesli kelimeler, Geometrik Cisimler, İngilizce sayilar, İngilizce renkler, Zaman kav..
12,00TL
Vergiler Hariç:10,17TL
Çarpım Tablosu Akıllı Kağıt TahtaÇarpım tablosu alıştırmaları için yazılıp silinebilir, duvara tutunma özellikli akıllı kağıt. 100×100 Boyutundadır. (Şeffaf)Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Beyaz Tahta Kalemleri Kullanı..
49,00TL
Vergiler Hariç:41,53TL
Çarpım Tablosu Anahtarlık Ahşap Çarpım Tablosu Anahtarlık Ahşap
Çok Satılan
Çarpım Tablosu Ahşap AnahtarlıkRitmik Saymalar ve Çarpım Tablosu1'den 10'a kadar çarpım tablosu ve ritmik saymaları kolaylıkla ezberlemeye yardımcı anahtarlık tasarımlı eğitim materyali. Çarpım tablosu alıştırmaları için özel olarak tasarlanan ritmik sayma çarkları çarpım tablosunu hızlı ve kola..
12,00TL
Vergiler Hariç:10,17TL
Çarpım Tablosu YelpazeÇok Amaçlı Kazanımlar İçeren Yelpaze Materyali.Ritmik Saymaİngilizce Rakamların OkunuşlarıTürk BüyükleriAçı ÖlçerCetvelÇarpım TablosuRomen Rakamları..
18,00TL
Vergiler Hariç:15,25TL
Çarpım Tablosu ve Ritmik Sayma Anahtarlık Çarpım Tablosu ve Ritmik Sayma Anahtarlık
Çok Satılan
Çarpım Tablosu ve Ritmik Sayma Anahtarlık.Çarpım tablosunu ve ritmik saymaları öğrenirken yardımcı olacak eğlenceli bir anahtarlık. Toplam 5 Adet arkalı önlü çarpım tablosu ve ritmik sayma çarkından oluşan anahtarlık ile çocuklar hem ritmik saymaları hem de çarpım tablosunu kolayca öğrenecek, ezberl..
7,50TL
Vergiler Hariç:6,36TL
Çarpım Tablosu ve Ritmik Sayma Panosu Çarpım tablosu ezberleme çalışmaları ve ritmik saymalar yapabileceğiniz pano, çarpım tablosu kartları ile birlikte geliyor.Evde ve okullarda kullanılan çarpım tablosu ve ritmik sayma panosu Türkiye'de ilk ve tek olarak Okhool.com'da. Çarpım tablosu panosu i..
85,00TL
Vergiler Hariç:72,03TL
Eğitici Çocuk Duvar Saati25 cm Ahşap Çocuk Duvar SaatiÇocuklar için özel olarak tasarlanan ve saatleri okumayı kolaylaştıran, kolay okunan çocuk duvar saati. Analog saatleri okumak çocuklar için artık çok kolay. Canlı ve dikkat çekici renkleri ile çocuk odalarında, okullarda, sınıflarda zevkle kul..
44,90TL
Vergiler Hariç:38,05TL
Eğitici Çocuk Duvar Saati25 cm Ahşap Çocuk Duvar SaatiÇocuklar için özel olarak tasarlanan ve saatleri okumayı kolaylaştıran, kolay okunan çocuk duvar saati. Analog saatleri okumak çocuklar için artık çok kolay. Canlı ve dikkat çekici renkleri ile çocuk odalarında, okullarda, sınıflarda zevkle kul..
44,90TL
Vergiler Hariç:38,05TL
Geçersiz ParalarEğitici Para SetiGeçersiz para, düğün parası olarak da kullanılan geçersiz paralar, matematik dersi paralarımız konusu için kullanılmaktadır. Çocukların paraları tanıması ve öğrenmesi, alışveriş yapma becerisi, para üstü alma-verme becerisi, ritmik sayma becerileri geliştirme gibi eğ..
25,00TL
Vergiler Hariç:21,19TL
Geometri TahtasıMatematiksel kavramların somutlaştırılmasında kullanılan bir materyaldir.Temel geometri kavramlarının öğretilmesinde büyük yarar sağlar.Öğrenciler plastik çivilere lastikler geçirerek çeşitli şekiller elde eder, yorumlar, özelliklerini kıyaslar v..
9,90TL
Vergiler Hariç:8,39TL
Geometrik Cisimler SetiPlastik Geometrik CisimlerPlastik Geometrik Şekiller. 11 Adet Plastik Geometrik Cisim. Geometrik Cisimleri ve Özelliklerini Dokunarak Öğrenin.  Boyutlar Avuç İçi Boyutundadır.Küre, koni, silindir, eşkenar üçgen prizma, eşkenar üçgen piramit, kare piramit, küp, kare prizma..
15,00TL
Vergiler Hariç:12,71TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)